Stovyklos
Lietuva  »  Kendo stovykla

Kendo stovykla

Moksleivių vasaros sportinė KENDO stovykla Jonavos r. ir Ignalinos r.

Stovyklos trukmė: 8 d.
Stovyklautojų amžius: 7-14 m.
Stovyklos kaina: 700 Lt
Stovyklos pamainos:
 
Kendo stovykla - tai vieta, kurioje vaikas gali augti, stiprėti, mokytis ir visapusiškai tobulėti. Stovykloje plėsime vaikų akiratį, pažinsime Lietuvos ir Japonijos šalių grožį, istoriją, kultūras. Visa užimtumo programa sudaryta siekiant vaikams suteikti naujų patirčių, kurias jiems galime perteikti mes ir juos supanti aplinka.
 
STOVYKLOS PROGRAMA
Dienos veiklų planas:
- Visos dienos veiklos pradedamos nuo 08:00 val. ryto.
- Mankšta.
- Pusryčiai.
- Bendro fizinio lavinimo treniruotės.
- Priešpiečiai.
- Laikas stovyklos svečiams ir ugdomosioms pamokoms ar žygiams.
- Pietūs.
- Neformalaus mokymosi laikas.
- Kendo treniruotė.
- Pavakariai.
- Laisvalaikis, žaidimai ir kitos pramogos.
- Vakarienė.
- Diskoteka ir laisvas laikas iki 22:00 val.
- 22:00 val. visi miegame.

Stovyklos metu vaikai:
• Susipažins su Japonijos šalies kultūra (Japonų kalbos pamokos, kaligrafijos užsiėmimai, origami lankstymas, piešimas ant ryžių popieriaus, dalyvavimas Japonų arbatos gėrimo ceremonijoje, pažintis su kimono, kasdienės Kendo treniruotės, Ikebana puokščių darymas).
• Įsigilins į Lietuvos kultūrą (įvairūs žygiai istorine šalies tematika, pažintis su šalies senųjų amatų meistrais, duonos kepimas, susitikimas su keramike, pašintis su tautodailininke ir tautiniu Lietuvos kostiumu, pamokos apie mūsų šalies gamtą).
• Aktyviai užsiims fizine veikla (savigynos pamokos, aktyvūs lauko žaidimai, edukaciniai žygiai, pažintis su Lietuvos kariuomenės karininkais, maskuotės ir žvalgybos pamokos, vakarinės diskotekos, įdomios sveikatos pamokos).
• Pramogaus ir kurs (stalo ar kiti grupiniai žaidimai, piešimas, šokiai, karaokė prie laužo, filmų peržiūros, legendų kūrimas, pasakos prieš miegą, diskusijos, knygų aptarimai, susitikimas su vaikiškų knygų iliustratore, pažintis su garso vaizdo menininkais kuriančiais instaliacijas).

MAITINIMAS
5 kartus per dieną. Maistas gaminamas sodyboje, tad patiekiamas visada šviežias. Dienos racionas sudarytas atsižvelgiant į sveikos ir pilnavertės mitybos principus.
 
VIETA
Vaikai gyvens jaukiai įrengtuose kambariuose sodybose. 07.01-07.08 ir 07.22-07.29 stovyklos vyks Jonavos r., Skrebinų sodyboje. 08.05-08.12 stovykla vyks Ignalinos r., Minčiagirės sodyboje.
 
PASTABOS:
- Vaikų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas.
- Būtina turėti medicininę pažymą, vaikui vykstančiam į stovyklą - forma 079/a (pažymą išduoda gydytojas poliklinikoje). Be pažymos stovyklautojo į stovyklą neturime teisės priimti.
- Būtina turėti vaiko gimimo liudijimo kopiją.
- Su kiekvieno vaiko tėvu yra pasirašoma vaiko priėmimo į stovyklą sutartis.
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.
 

INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00 (Kaune ir VI 10.00-14.00).

Kendo stovykla
Kendo stovykla
Kendo vaikų stovykla
Kendo vaikų stovykla
Kendo vasaros stovykla
Kendo vasaros stovykla

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.