Stovyklos
Lietuva  »  "Pas Betę"

Stovykla "Pas Betę"

Vaikų dienos stovykla NUOTYKIŲ VASARA SU BETE Klaipėdoje


Stovyklos pamaina:
Stovyklos trukmė: 5 d.
Stovyklautojų amžius: 6-10 m.
Stovyklos kaina: 135 EUR
 
Stovykla orientuota į tuos, kurie nori kokybės ir vertės. Kiekvieną dieną nuotaikingos išvykos, kūrybinė, meninė veikla, eksperimentų darymas. Programa parenkama taip, kad vaikas kuo daugiau tyrinėtų, liestų, išgirstų, pamatytų, pažintų.
 
DIENOS PROGRAMA:
8.00 - 9.00 Ryto pašnekesiai, dienos aptarimas, mankšta
9.30 - 10.00 Užkandžiai
10.00 - 12.00 Išvyka arba teminė veikla (kasdien skirtinga)
12.30 – 13.00 Pietūs
13.30 – 17.00 Žaidimai, kūrybiniai/meniniai užsiėmimai
15.30 – 16.00 Užkandžiai
17.00 – 18.00 Dalinamės dienos įspūdžiais/laukiame tėvelių

TEMINĖS VEIKLOS:
Pojūčių pasaulis. Multisensorika.
Pramogos KAR KAR parke.
Veikla delfinariume.
Roshen šokolado fabrikas/Ledų fabrikas
Liksmosios pėdutės namų lankymas.
Meninė veikla.
Eksperimentai.

Stovyklos metu, vaikai lavins pirminius lytėjimo, regos, klausos ir uoslės pojūčius. Šiuos pojūčius patirs „Pojūčių pasaulyje“. Vizito tikslas, ne tik įvairių pojūčių stimuliacija, skatinant vaikus atsipalaiduoti, išmokti nurimti, susikaupti, bet tuo pačiu ir mokyti vaikus atkreipti dėmesį į jų aplinką, skatinti tyrinėjimą ir motyvuoti. Tyrimai rodo, kad tokia multisensorinė aplinka didina sąmoningumą ir dėmesį, gerina atmintį, pažinimą ir kalbą, mažina agresiją, nerimą ir blaškymąsi, pagerina tarpusavio santykius. Skatinamas įvairiapusiškas vystymąsi, ugdomas kūrybiškumas, stiprinamas emocinis intelektas ir pasitikėjimas savimi.

Dirbdami grupėje, per meninę veiklą, vaikai atskleis ir ugdys savo kūrybines kompetencijas, jas pritaikys praktinėje veikloje. Programos metu vaikai turės galimybę susipažinti su įvairiomis technologijomis, galės surasti sau patinkančią veiklą ir per ją išreikšti save. Kiekviename užsiėmime skatinamas vaikų iniciatyvumas kūrybinėms galioms atskleisti. Taip pat mokysis stebėti vienas kitą, reaguoti į nuotaikas, kurti darbinę atmosferą, suprasti, kaip galima valdyti savo emocijas, kaip padėti kitiems. Stovyklos metu vaikai lavins smulkiąją ir stambiąją motorikas, ugdys komandinį klausymąsi, išmoks ilgiau išlaikyti dėmesį, samprotauti, diskutuoti, spręsti problemas, lavinas kritinį mąstymą, ugdys sumanumą.
 
Vaikai turės galimybę patenkinti savo smalsumą, bandyti ir atrasti atsakymus įvairių eksperimentų metu. Gros vandens sklidinomis taurėmis, pienu ir spalvomis piešite piešinius, įdomiai maišysite nesumaišomas medžiagas, ir pūsite milžiniškus muilo burbulus. Eksperimentams bus naudojamos tokios medžiagos, kaip vanduo, pienas, popierius, maistiniai dažai, actas, soda, aliejus, įvairios kruopos, ekologiškas muilas ir pan. Eksperimentų temos: dujos, energija, magnetas, plūduriavimas. Visi eksperimentai saugūs ir nepavojingi.

Žinoma, vien eksperimentų ir meninės veiklos maža. Tikri nuotykiai jūsų dar laukia. Nuotykių parke KAR KAR, lyg beždžionėlės vaikai karstysis po medžius, išbandys savo drąsą, ryžtą, šalin vis aukščio baimes. Šiai pramogai apibūdinti daugiau žodžių ir nebereikia. Svarbu patiems išbandyti ir patirti.

Nuotykiai tęsiasi. Vaikai turės galimybę pažinti tradicinius žvejybos būdus ir priemones. Edukaciniame užsiėmime „Kurėnas – žvejo namai“ sužinos, kokiais laivais plaukiojo pajūrio krašto žvejai, kokį medį – ąžuolą, beržą ar pušį – naudojo laivams statyti, ir kiek laivų per metus galėjo laivadirbys pastatyti. Bus lavinamas vaikų kūrybiškumas, gaminant kurėnus, vėtrunges. Taip pat leisis į menamą pasiplaukiojimą Kuršių mariomis. Daugybė emocijų ir istorijos, kuri bus susieta su šių dienų gyvenimu.

Edukaciniame užsiėmime „Kaip atsiranda perlas“ vaikai sužinos, kas yra perlas, kaip atsiranda perlai, kaip atrodo perlo namai ir per kiek metų užauga žirnio didumo perlas! Ar tikrai perlai atsiranda iš Adomo ir Ievos ašarų? Drauge statys perlo namus, atliksite sudėtingą bandymą, kurio metu pasigaminsite šokoladinius perlus. Užsiėmimo metu pamatys ir palies patį brangiausią perlą pasaulyje!

Taip pat laukia smagus susitikimas su delfinais. Vaikai klausysis mitų ir pasakojimų apie delfinų kilmę. Ieškos panašumų bei skirtumų, lygindami delfiną su žmogumi. Išgirs, kaip delfinai kalba. Žais kaip delfinai, pieš kaip delfinai, sportuos kaip delfinai! Svarbu vaikams akcentuoti ir tai, kad gyvenime yra ne tik linksmų aspektų. Todėl, kiek kitoks, mažiau linksmas, tačiau ugdantis atsakomybės jausmą, skatinantis atjautos ir meilės gyvūnams, laukia apsilankymas „Liksmosios pėdutės“ namuose.

Kaip stovykla be saldžių detalių? Tam, kad diena būtų saldesnė, eisite į Roshen „Šokolado fabriką“. Sužinosite apie Roshen korporacijos susikūrimą, žiūrėsite kino siužetą apie konditerinių gaminių gamybą. Toliau bus dar saldžiau! Eisite į gamybines patalpas, kur savo akimis pamatysite visą Roshen karamelės gamybos procesą. Net neabejoju, kad ilgai akys neištvers, o ir burnoje norėsis saldaus skonio, todėl pasiraitosite rankoves ir patys gaminsite rankų darbo ledinuką! Žinoma, išeisite su saldžiomis dovanomis!
 
Tiek ir dar daugiau smagių veiklų jūsų laukia stovykloje „Nuotykių vasara“.
 
VIETA:
H. Manto g. (šalia Kar Kar parko), Klaipėda.
 
PASTABOS:
- Kelionių agentūra "Zigzag Travel" parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE,
J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE,
Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.