Stovyklos
Lietuva  »  "Žaidimų galaktika" piktieji paukščiai

Stovykla "Žaidimų galaktika" piktieji paukščiai


AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR POILSIO STOVYKLA, rengiama pagal Clay Kaytis ir Fergal Reilly filmo idėjos „Angry Birds“ - pavogtų kiaušinių paieška - sukurtą istoriją.

Atokioje atogrąžų saloje gyveno laiminga naivių, neskraidančių ir nieko apie išorinį pasaulį nenutuokiančių paukščių bendruomenė. Vieną dieną šie paukščiai sulaukia netikėtų ir nematytų svečių: žalių padarų, prisistatančių kiaulėmis. Draugiški salos gyventojai širdingai ir svetingai priėmė atvykėlius, surengė jiems trenksmingą susipažinimo vakarėlį ir tiesiog tryško džiaugsmu, susiradę naujų draugų. Tačiau atvykėliai, kuriais taip patikėjo laimingų ir nerūpestingų paukščių bendruomenė, be jokių skrupulų išvogė visus jų saugomus ir branginamus kiaušinius! KĄ DARYTI?!

Susibursime į ryžtingus būrius ir padėsime geriesiems paukščiams atgauti prarastus kiaušinius! Kelionės, iššūkiai, mįslės ir žemėlapiai - paieškos būrių laukia smagūs nuotykiai ir azartas! Stovyklos tikslai: linksmai, turiningai ir įspūdingai praleisti laiką, susipažinti, žaisti, pramogauti ir draugauti, išmokti bei ilgam viską prisiminti.

Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, vyks sporto rungtynės, maudynės, azartiški žaidimai, užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais linksmos diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (detali stovyklos dienotvarkė stovykloje iškabinama kiekvieną rytą)

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.
8:30-9:00 Rytinė mankšta.
9:00-9:30 Pusryčiai.
9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.
13:30 -14:00 Pietūs.
14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).
14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.
17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.
17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.
18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.
19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.
21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.
22:00 Miego metas.

Pastaba apie stovyklos programos eigą: siekiant užtikrinti stovyklautojų komfortą ir gerą nuotaiką, stovyklos vadovai gali koreguoti stovyklos programą, priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro sąlygomis pramogos organizuojamos patalpose, gero oro sąlygomis stengiamės kuo ilgiau išbūti gamtos apsuptyje. Kiekvieną dieną pradėsime rytine mankšta, įdienojus vyks įvairios rungtys, linksmos maudynės, azartiški žaidimai, įvairių užduočių paskirstymas ir jų atlikimas, rezultatų aptarimas, o vakarais - šaunios diskotekos, vakaronės ir kitos pramogos.

Kas įskaičiuota į stovyklos kainą 
Apgyvendinimas 5-6 vietų „Viva Green Resort" poilsio komplekso kambariuose (Vilniaus r.); 
Maitinimas 4 kartus per dieną, jauki aplinka, moderni ir rūpestinga virtuvė;
Grilio vakarėlis šalia įspūdingos laužavietės (Vilniaus r.), linksmos diskotekos vakarais;
Nuotaikinga stovyklos programa ir patyrusių vadovų priežiūra, priemonės ir techninis aprūpinimas;
Stovyklos fotogalerija, apdovanojimai, siurprizai, gera nuotaika, puiki patirtis ir savijauta, daug šaunių draugų ir gerų atsiminimų!

Apgyvendinimas (Vilniaus r.)
Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlužio ežerųbei Neries upės įsikūręs poilsio kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, konferencijų ir banketinės salės, restoranas, automobilių parkavimo aikštelės. Dušai ir tualetai atskirai berniukams ir mergaitėms, modernia įranga aprūpinta virtuvė.


© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.