Stovyklos
Slovakija  »  "Kalnų keliais"

Stovykla "Kalnų keliais"

Turistinė komandos formavimo stovykla KALNŲ KELIAIS Slovakijos Tatruose (autobusu)

Stovyklautojų amžius: 10-18 m.
Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklautojų skaičius: 30-35.
Stovyklos kaina: 695 Lt.
Stovyklos data:
 
Jei nori tapti stiprus, energingas, ištvermingas, gyvybingas ir draugiškas – žygiuok „Kalnų keliais“. Ryžkis leistis į tamsiausius urvus, plaukti kalnų upėmis ir neužmiršk, kad visus sunkumus lengviau įveikti kartu su draugais. Neveltui sakoma – tikrą draugą bėdoje ir kalnuose pažinsi!

„Gyvenimas – tai ne kvėpavimas, bet veiksmas“ (L. Schmidts)

Patyriminis žygis – tai mokymasis per patirtį ir mokymasis iš savo patirties!
Patyriminis žygis padės mums pasipriešinti tokiems negatyviems visuomenės reiškiniams: žmogiškosios užuojautos trūkumui, žmogaus fizinės būsenos pablogėjimui, iniciatyvos ir spontaniškumo mažėjimui, atidumo atidumui trūkumui. Žygių dėka galėsime padėti spręsti šias problemas. Asmenybės ugdymo aplinką sudaro gamta ir gyvenimo būdas. Svarbiausia, kad žygis būtų priimtas rimtai. Sėkmingas patyriminio žygio rezultatas priklauso nuo žygio patyrimo kokybės. Jei mes priimsime tai kaip nepaprastą iššūkį, tai to žygio patyrimo poveikis bus kasdien didesnis. Atmintyje išliks prisiminimai, kurie dar ilgus metus darys įtaką tolesniems mūsų veiksmams. Užduoties įveikimas, pavyzdžiui, nusileidimas virve nuo stataus skardžio, įkopimas į kalną, plaukimas kalnų upe plaustu ir pan. suteiks pasitenkinimo, pasididžiavimo savimi: „aš tai galiu, aš tai padariau“, kuris prisidės prie asmeninės vertės padidėjimo. Ypač šis jausmas yra svarbus, jei mums nesiseka kitose srityse. Tokiu būdu išgyvensime sėkmę ir perkelsime šį malonų jausmą į kasdieninį gyvenimą. Užduoties įveikimas drauge su kitais lavins mūsų socialinę kompetenciją.
STOVYKLOS PROGRAMA
 
1 DIENA. 00.30 val. išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Krokuvą. Ekskursija po senamiestį – Karalių rūmai, Katedra, Karališkasis traktas, Kanonicza, Grodzka, Jogailos universitetas, Švč. Mergelės bažnyčia, Sukienicai, miesto gynybinė siena, Floriono vartai ir Barbakanas. Vakare atvykstame į Taranec kempingą Slovakijoje.
2 DIENA. Traukiniu vykstame į Žemųjų Tatrų nacionalinį parką „Slovenskij Raj“. Žygis Hornad upės kanjonu. Maudynės vandens atrakcionų parke „Aqua city“ Pobrade.
3 DIENA. Traukiniu vykstame į Stary Smokovec miestelį. Mineralinis vanduo „Kisielka“, Maly Skryty Vodopad kriokliai, seniausia Aukštųjų Tatrų trobelė Rainerova Chata. Studeny Patok upelis, Tatranska Lomnica miestelis. Vakaras prie turistinio laužo.
4 DIENA. Autobusu vykstame į Bielianska Jaskyna. Tai urvai, išsidėstę Belianski kalnuose Tatrų rytinėje dalyje, šiaurinėje Kumelės kalno pusėje. Po to vykstame į Červeny Klaštor gyvenvietę Pieniny nacionaliniame parke. Plauksime mediniais plaustais Dunajec upe.
5 DIENA. Žygis Štrebske Pleso rajone. Aukštis 1355 m. Maršrutas į Mlynicką Doliną, Skok krioklys, viršūnės: Satan (2421 m.), Štrybski Štit (2381 m.), Velek Soliskom (2412 m.), Kozie ir Capie ežerai. Pakilimas į Bystro Sedlo perėją (2314 m.).
6 DIENA. Žygis Staryj Smokovec rajone. Pakilimas funikulieriumi į 1285 m. aukštį ir keliavimas kalnų kelias link Obrovskij krioklio, Zamkovsheho chata. Ruošimasis išvykimui. Vakare išvykimas į Lietuvą.
7 DIENA. Vakare grįžtame į Lietuvą. Jei bus geras oras, pakeliui sustosime išsimaudyti prie ežero Lenkijoje.
 
Vadovai – 1 kalnų gidas, 2 žygių vadovai, 2 patyriminių žygių ekspertai.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- kelionė komfortabiliu autobusu,
- nakvynės palapinių kempinguose (su dušais ir t.t.).

PASTABOS:
Papildomos išlaidos: mokami objektai, traukinukai ir keltuvai – apie 40 EUR, maistas – apie 50 Lt, draudimas – 40 Lt. DĖMĖSIO! Dėl oro sąlygų ir nenumatytų aplinkybių objektų lankymo tvarka gali keistis.
 
 
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00 (Kaune ir VI 10.00-14.00).

Stovykla Slovakijos Tatruose
Stovykla Slovakijos Tatruose
Turistinė stovykla Slovakijoje
Turistinė stovykla Slovakijoje
Žygis į kalnus Slovakijoje
Žygis į kalnus Slovakijoje

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.