Stovyklos
Prancūzija  »  PARKAI: Disneilendas - Asteriksas

PARKAI: Disneilendas - Asteriksas

POTSDAMAS - DISNEILENDAS - PARYŽIUS - ASTERIKSAS - AMSTERDAMAS

Kelionės trukmė: 7 d.
Kelionės kaina:
 
PRAMOGINĖ KELIONĖ VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!

DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė Lenkijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Frydricho Didžiojo miestą - Potsdamą, kur mėgo poilsiauti kaizeriai. Pasivaikštote po didžiulį Sanssouci parką su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais baroko stiliaus rūmais. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį pakeliui į Paryžių. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS - tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliausite žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suks galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainios „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriesite ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atversite „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukels į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patirsite Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kilsite į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleisite vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virsite indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: atbulomis dardantis Indianos Džonso traukinys nuveš į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatysite tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atvers užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leis pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginsite nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neš pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuosite fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Pavakary šviesų paradai, šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais ir fejerverkai... Vakare vykstate į Paryžių. Nakvynė.

4 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos opera, Paryžiaus lopšys - Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, prabangioji Ch. Garnier opera. Nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Vakare *plaukiate laivu Senos upe. Nakvynė.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *ASTERIKSO pramogų parką. Tai mėgstamiausias prancūzų parkas, pasakojantis linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Keliaudami per „Galiją“, „Romėnų imperiją“, „Graikiją“, „Vikingų šalį“ sutiksite ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakafoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlys puodelį magiškojo galios gėrimo. Menhiro greituoju traukiniu skriesite vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardėsite per kalnus, o „Cezario karuselėje“ pasikinkysite magiškus žirgus. Dzeusas privers šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno, „Trojos arklys“ mėtys žemyn-aukštyn, septyngalvė Hidra negirdės jūsų maldavimų palikti gyvus. Vikingų traukinys septynis kartus apvers aukštyn kojomis, o „Sparnuotas laivas“ leis pamatyti pasaulio kraštą. Kartu su Asteriksu atkeliausite iki XXI a. Čia išbandysite „Deguonies laboratoriją“, „Transformacijos bandymus“, „7-tąjį greitkelį“. Išvykstate Amsterdamo link. Nakvynė.

6 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. Laisvu laiku siūlome *plaukti laivu Amsterdamo kanalais arba aplankyti *Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejų. Išvykstate Vokietijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė.

7 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu,
6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa.

PASTABOS:

Šia kaina siūlomų vietų skaičius yra ribotas.
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus.
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 145 EUR suaugusiems ir apie 120 EUR vaikams iki 12 m.).
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
Vienvietis kambarys - 1899 Lt
Papildoma vieta autobuse - 299 Lt.
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00 (Kaune ir VI 10.00-14.00).

Disneilendas
Disneilendas
Asterikso pramogų parkas
Asterikso pramogų parkas
Asterikso parkas
Asterikso parkas

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.