KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  ŠVEICARIJA

Sveikatingumo atostogos Šveicarijoje

Pasidovanokite atostogas Šveicarijoje, viename iš seniausių Šveicarijos kantonų - Graubunden. Bad Serneus viešbutyje Jūsų laukia jaukaus šeimyninio viešbučio aplinka ir labai draugiškas kolektyvas. Lietuviškai kalbantis personalas padės Jums greitai pasijusti kaip namuose ir per trumpą laiką kiek įmanoma geriau pažinti šį nepakartojamą Šveicarijos kampelį.
 
Viešbutis yra šalia Davoso ir Klosterio, vienų iš žymiausių Šveicarijos kurortų. Bad Serneus įsikūręs gamtos prieglobstyje, šalia miško ir upės. Viešbutyje galite pailsėti ir sustiprinti sveikatą maudydamiesi +34º C sieringo mineralinio vandens baseine, kurio vanduo jau 500 metų naudojamas gydyti chronišką artritą, artrozę, osteochondrozę, reumatą, odos bei nervų ligas. Yra galimybės užsisakyti masažo ir kosmetologo paslaugas, naudotis įv. pirtimis.
 
Trokštantys ne tik pailsėti, bet ir geriau pažinti Šveicariją, gali sau pasidovanoti įvairių kelionių Šveicarijos traukiniais, keliauti į kalnus dviračiais, jodinėti žirgais, skraidyti parasparniais, žaisti tenisą ir golfą.
 
Dėl nuvykimo ir detalesnės informacijos kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.