KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  ČEKIJA
Čekija - šalis žavinti įvairių stilių nuostabia architektūra, kultūra ir įspūdinga istorija. Daugybė šalies objektų yra įtraukti į Pasaulio paveldo sąrašą. Čia kiekvienas ras kažką įdomaus sau. Čekijos sostinė Praha yra išsaugotas istorijos centras ir viena gražiausių sostinių pasaulyje. Pasinerkite į Čekijos kultūrinius lobunus ir leiskite sau pakeliauti laiku!
 
SPA. Čekijoje gausu SPA miestų su mineralinėmis srovėmis. Jų medicininės galios žinomos jau nuo 15 amžiaus. Daugelis SPA miestų yra išsidėstę nuostabios gamtos apsuptyje. SPA voniomis garsėja Karlovy Vary ir Teplice, kurias aplankė ir Didysis Czar Peter, Anglijos karalius Edvardas VII, Getė, Šileris, Šopenas, Bethovenas, Vagneris ir kitos garsios asmenybės.
 
SPA miestuose vyksta aktyvus kultūrinis ir socialinis gyvenimas. Vonios pasižymi atpalaidavimo, regeneravimo, streso mažinimo savybėmis.
 
Dėl nuvykimo ir detalesnės informacijos kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Karlovy Vary miestelis
Karlovy Vary miestelis
Karlovy Vary
Karlovy Vary
Poilsis Karlovy Vary
Poilsis Karlovy Vary
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.