KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  ČEKIJA  »  Karlovy Varai

Patys įsitikinkite, kokia stebuklinga gydomoji vandens galia...

Nepraleiskite progos apsilankyti Karlovy Varuose - pačiame gražiausiame Čekijos mineralinių vandenų kurorte, kuriame mineralinis vanduo trykšta iš 12 mineralinių šaltinių. Miestas pavadintas įkūrėjo Karolio IV garbei, kuris, pasak legendos, aptiko gydomąsias sroves bemedžiodamas. Karlovy Varai visame pasaulyje garsūs dėl karštųjų geizerinių versmių. Miestas įsikūręs vaizdingame slėnyje, Tepla ir Ohre upių santakoje. XIX a. pradžioje Karlovy Varų vanduo pradėtas vartoti gydymui. Kurortinis gydymas šiame kurorte yra įvairiapusis: tai unikalus mineralinio vandens gėrimo, tradicinių balneologinių procedūrų ir dabartinės fizioterapijos derinys. Gydymui vandeniu skiriamas mineralinis vanduo, trykštantis iš 12 šaltinių, kurių vandens temperatūra svyruoja nuo 42 iki 72 laipsnių. Paties karščiausio šaltinio Geizerio vanduo efektyviai gydo įvairiausius sveikatos sutrikimus.

Į Karlovy Varus atvyksta ne tik norintys gydytis, bet ir profilaktiškai sustiprinti sveikatą. Šiandienis miestas - tai seno ir naujo derinys: garsioji Mlynska kolonada, Didysis geizeris, Karolio IV bokštas, baroko stiliaus Marijos Magdalenos šventykla, pravoslavų šv. Petro ir Povilo cerkvė. Miestas garsėja originaliais porceliano, stiklo gaminiais, likeriu „Becheruvka“.
 
Marianske Lazny - tai antras didžiausias kurortinis miestas Čekijoje, įkurtas XIX a. Kurorte trykšta 30 gydomųjų mineralinių šaltinių. Gydomas judamasis - atramos aparatas, kvėpavimo takų, virškinimo trakto ir kitos ligos.
Dėl nuvykimo ir detalesnės informacijos kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Architektūros paveldas Karlovy Vary
Architektūros paveldas Karlovy Vary
Karlovy Vary apylinkės
Karlovy Vary apylinkės
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.