KELIONĖS
Kruizai laivukais  »  ITALIJA
Kruizai laiveliais upėmis, Italija. Žemėlapis.
Kruizai laiveliais upėmis, Italija. Žemėlapis.
Čia smagu plaukioti Venecijos įlankoje ir kanalais, apžiūrėti ne tik dieviškąjį miestą ant vandens, bet ir Trevizą (Treviso), Padują (Padova), nusigauti beveik iki Triesto (Trieste). Pasiplaukiojimas Venecijos lagūna leis džiaugtis salomis ir kanalais; tuo pačiu galima grožėtis pačiu Venecijos miestu.
Šeimoms. Su vaikais patartina leistis į trumpą išvyką su gondolomis didžiuoju Venecijos kanalu (Grand Canal). Rekomenduojama visai šeimai papramogauti vandens parke "Aqualandia".
Paplūdimiai. Atsipalaiduokite saulės atokaitoje auksiniuose Adrijos kurortų paplūdimiuose. Pasinerkite į jūrą arba atsivėsinkite baseine. Friuli regionas traukia pasinerti į maudynes jūroje, lagūnose ar baseinuose.

MARŠRUTAI

3 - 5 NAKVYNIŲ MARŠRUTAI:
Maršrutas I: Precenicco, per Marano (80 km - 0 šliuzų - 12 val.). Kelionės metu praplaukiamas svetingas ir gražus Precenicco miestas, viena geriausių vasaros vietų pramogauti Italijoje - Lignano miestas prie jūros - bei Marano-Lagunare miestas, garsus dėl tipiško žvejų senamiesčio, kuriame rasite puikių žuvų restoranų, kuriuose privalu apsilankyti. 
Maršrutas II: Casale, per Veneciją (100 km - 2 šliuzai - 12 val.). Kelionės metu praplaukiamas gražus miestas Casale-Sul-Sile. Užsukus į Murano miestą vertėtų aplankyti žavingą Santi Maria e Donato baziliką, pastatyta VII a. Burano mieste kiekvieną sužavės spalvotos mozaikos stiliaus namai. Čia rekomenduojama paragauti vietinių sausainių. Norintiems pasivažinėti dviraičiais puikiai tiks San Erasmo miestas. Užsukus į istorijos ir architektūros brangakmenį - Veneciją - atrasite gražiausią vietą pasaulyje, kuri garsėja Venecijos karnavalais. Visuose šiuose miestuose galima užsukti pasimėgauti vietiniu maistu užeigose, kavinėse ir kt.

7 - 14 NAKVYNIŲ MARŠRUTAI:
Maršrutas I: Precenicco, per Marano, Grado ir Caorle
(170 km - 2 šliuzai - 25 val.). Kelionės metu praplaukiamas svetingas ir gražus Precenicco miestas, viena geriausių vasaros vietų pramogauti Italijoje - Lignano miestas prie jūros - bei Marano-Lagunare miestas, kuris garsus dėl tipiško žvejų senamiesčiu, kuriame rasite puikių žuvų restoranų, kuriuose privalu apsilankyti. Užsukus į Grado miestą galima pamatyti Venecijos stiliaus istorinį miesto centrą. Aquileia miestas pilnas archeologinių vietovių, kuriose galima pavaikščioti ir iš arčiau susipažinti su istoriniais objektais. Galima užsukti ir į Bibione pajūrio kurortą. Atvykus į Caorle miestą galima pasivaikščioti marių pakrantėmis ir pasigrožėti peizažais. Visuose šiuose miestuose galima užsukti pasimėgauti vietiniu maistu užeigose, kavinėse ir kt.
Maršrutas II: Casale, per Veneciją, Chioggia ir Jesolo (140 km - 2 šliuzai - 22 val.). Kelionės metu praplaukiamas gražus miestas Casale-Sul-Sile, senas viduramžių Trevizo-Casier miestas, Torcello sala. Užsukus į Murano miestą vertėtų aplankyti žavingą Santi Maria e Donato baziliką, pastatytą VII a. Burano mieste kiekvieną sužavės spalvotos mozaikos stiliaus namai. Čia rekomenduojama paragauti vietinių sausainių. Norintiems pasivažinėti dviraičiais puikiai tiks San Erasmo miestas. Užsukus į istorijos ir architektūros brangakmenį - Veneciją - atrasite gražiausią vietą pasaulyje, kuri garsėja Venecijos karnavalais. Praplaukiama maža Chioggi sala, kuri dar vadinama "Mažąja Venecija", Joselo miestas. Visuose šiuose miestuose galima užsukti pasimėgauti vietiniu maistu užeigose, kavinėse ir kt.

Daugiau maršrutų:
Precenicco, per Grado (100 km -  2 šliuzai - 16 val.).
Casale, per Veneciją ir Stra (Padova) (200 km - 10 šliuzų - 16 val.).
Iš Precenicco į Casale (180 km - 2 šliuzai - 26 val.).
Iš Casale į Precenicco (180 km - 2 šliuzai - 26 val.).
Iš Precenicco į Casale, per Grado ir Veneciją (150 km - 4 šliuzai - 25 val.).
Iš Casale į Precenicco, per Veneciją ir Grado (150 km - 4 šliuzai - 25 val.).
Iš Precenicco į Casale, per Veneciją, Brenta Riviera ir Chioggia (250 km - 15 šliuzų - 40 val.).
Iš Casale į Precenicco, per Veneciją, Brenta Riviera ir Chioggia (250 km - 15 šliuzų - 40 val.).

NUOMOS KAINOS

Laivukų nuomos kainos priklauso nuo modelio, laivuko dydžio, maršruto, pasirinktos kelionės trukmės. Kainos Italijoje prasideda nuo 457 EUR/3-5 nakvynių, nuo 1109 EUR/7-14 nakvynių.

Daugiau kelionių maršrutų ir tikslių kainų teirautis mūsų konsultantų.

Kruizai laiveliais, upėmis ir kanalais, Italijoej, Burano miestas
Kruizai laiveliais, upėmis ir kanalais, Italijoej, Burano miestas
Kruizai laivukais Italijoje
Kruizai laivukais Italijoje
Italija, Venecija, kruizai laivukais upėmis, kanalais
Italija, Venecija, kruizai laivukais upėmis, kanalais

Pasiteiravimas apie keliones

Jūsų vardas

Jūsų pavardė

Miestas

Telefonas

El. paštas

Įrašykite klausimą

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.