KELIONĖS
Kruizai laivukais  »  OLANDIJA
Kruizai laiveliais upėmis, Olandija. Žemėlapis.
Kruizai laiveliais upėmis, Olandija. Žemėlapis.
Čia yra begalė maršrutų įvairiomis kryptimis grįžtant į pradinį punktą. Jų trukmė - 1-2 savaitės, atstumas - 200-300 km. Pasisvečiavus Amsterdame galima leistis į kruizą laivuku ir apžiūrėti sūrių miestus Gaudą (Gouda) ir Edamą (Edam), apsilankyti Utrechte (Utrecht) arba nuplaukti kanalais iki Alkmaro (Alkmaar).
Žvejyba. Žvejyba Fryzijos-Amsterdamo regione yra labai populiarus atostogų praleidimo būdas. Kanalų tinkle bei upėse galima žvejoti karpius, lydekas, karšius, kuojas, ešerius ir kt.
Dviračių turai. Olandija žinoma dėl savo dviračių turų Fryzija-Amsterdamo regionuose.
Vandens sportas. Lakeland rajonas garsėja vandens šventėmis visoje Europoje. Valtys yra ne tik Fryzija-Amsterdamo pramoga - tai gyvenimo būdas. Čia galima išsinuomoti baidares, vandens slides ir kt.

MARŠRUTAI

3 - 5 NAKVYNIŲ MARŠRUTAI:
Maršrutas I: Vinkeveen per Amsterdamą (50 km - 7 šliuzai - 10 val.). Vinkeveen yra puiki vieta pradėti kruizą. Amstelveen - tai Amsterdamo priemestis, puikiai žinomas dėl savo gražaus kraštovaizdžio, meno ir kultūros muziejaus. Kelionės metu atplaukiama į didžiausią Olandijos miestą - Amsterdamą, kuris laikomas vienu gražiausių ir romantiškiausių Europos miestų. Čia gausu kanalų ir istorinių įžimybių.
Maršrutas II: Woudsend, per Sneek (80 km - 4 šliuzai - 9 val.). Kelionės metu praplaukiamas Woudsend miestas, kuriame galima pasivaikščioti ir pasigrožėti spalvinga namų gama. Praplaukiamas ir Sneek dinamiškas miestas, kuris žavi savo įdomia architektūra.

7 - 14 NAKVYNIŲ MARŠRUTAI:
Maršrutas I: Woudsend, per Workum ir Leuwarden (125 km - 0 šliuzų - 24 val.). Kelionės metu praplaukiamas Woudsend miestas, kuriame galima pasivaikščioti ir pasigrožėti spalvingais namais, Workum miestas, kuriame yra daugybė viduramžių paminklų. Bolsward miestas turtingas savo istorija. Čia galima grožėtis istoriniais paminklais Bolsward rotušėje. Netoliese rekomenduojama aplankyti XIX a. polderių malūną, senamiestį. Praplaukiami ir Makkum, Sneek, Grouw, Akkrum miestai, kuriuose galima išlipti pasivaikščioti po parkus, aplankyti bažnyčias, aikštes, pasimėgauti vietiniu maistu užeigose, kavinėse ir kt.
Maršrutas II: Vinkeveen, per Amsterdam ir Utrecht (90 km - 19 šliuzų - 18 val.). Vinkeveen yra puiki vieta pradėti kruizą. Toliau plaukiama į Breukelen miestą, kuriame galima pasivaikščioti aplink netoliese esantį Loodrechte Plassan ežerą. Rekomenduojama aplankyti Maarsen miestą, kuris įsikūręs palei Vecht upę. Čia galima aplankyti istorinį Maarssen-Dorp kaimą (į rytus nuo miesto). Ultrech - tai ketvirtas pagal dydį Olandijos miestas, kuriame daug lankytinų vietų: viduramžių bažnyčia, Šv. Martyno katedra ir kt. Amstelveen - tai Amsterdamo priemestis, puikiai žinomas dėl savo gražaus kraštovaizdžio, meno ir kultūros muziejaus. Kelionės metu atplaukiama į didžiausias Olandijos miestą - Amsterdamą, kuris yra vienas gražiausių ir romantiškiausių Europos miestų su daugybe kanalų ir istorinių įžymybių.

Daugiau maršrutų: 
Vinkeveen, per Gouda (140 km - 11 šliuzų - 30 val.). 
Vinkeveen, per Amsterdamą, Edam ir Alkmaar (150 km - 14 šliuzų - 28 val.). 
Vinkeveen, per Amsterdamą, Den Haag, Rotterdam ir Utrecht (170 km - 14 šliuzų - 35 val.). 
Iš Woudsend į Vinkeveen per Amsterdamą (215 km - 14 šliuzų - 35 val.). 
Iš Vinkeveen į Woudsend per Amsterdamą (150 km - 0 šliuzų - 28 val.). 
Iš Woudsend į Vinkeveen per Amsterdamą ir Utrecht (160 km - 4 šliuzai - 30 val.).
Iš Vinkeveen į Woudsend per Amsterdamą ir Utrecht (235 km - 14 šliuzų - 40 val.). 
Iš Woudsend į Vinkeveen per Amsterdamą, Utrecht ir den Haag (365 km - 23 šliuzai - 60 val.). 
Iš Vinkeveen į Woudsend per Amsterdamą, Utrecht ir den Haag (365 km - 23 šliuzai - 60 val.).

NUOMOS KAINOS

Laivukų nuomos kainos priklauso nuo modelio, laivuko dydžio, maršruto, pasirinktos kelionės trukmės. Kainos Olandijoje prasideda nuo 270 EUR/3-5 nakvynės, nuo 684 EUR/7-14 nakvynių.

Daugiau kelionių maršrutų ir tikslių kainų teirautis mūsų konsultantų.

Kruizai laiveliais upėmis, kanalais Olandijoje, Amsterdamas
Kruizai laiveliais upėmis, kanalais Olandijoje, Amsterdamas
Olandija, kruizai laiveliais
Olandija, kruizai laiveliais
Olandija, Woudsend, kruizai laiveliais, upėmis
Olandija, Woudsend, kruizai laiveliais, upėmis

Pasiteiravimas apie keliones

Jūsų vardas

Jūsų pavardė

Miestas

Telefonas

El. paštas

Įrašykite klausimą

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.