Stovyklos
Vokietija  »  PARKAI: Kelionė aplink pasaulį ir Holivudo parkas

PARKAI: Kelionė aplink pasaulį ir Holivudo parkas

HANOVERIO ZOO SODAS - HAMELNAS - HOLIVUDO PARKAS - BRĖMENAS - BREMENHAFENAS

Kelonės trukmė: 5 d.
Kelionės kaina: nuo 256 EUR (284 EUR)
Kelionės datos:
 
PRAMOGINĖ KELIONĖ VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!
KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Volietiją. Smagus apsilankymas Hanoverio zoologijos *sode, kuris garsėja kaip įspūdingiausias, moderniausias Vokietijoje. Būtent todėl nuo 1996 m. jis vadimas Nuotykių zoologijos sodas. Čia nepamatysi aptvarų nei grotų - siekiant sukurti kuo natūralesnę aplinką, aptvarus sumaniai pakeičia specialiai sukurtas landšaftas, o gyvūnai įkurdinti pagal gamtines sritis. Apsilankymas zoo sode tampa kelione per žemynus, šalis, žaidžiant, stebint, grožintis gyvūnu pasauliu. Afrikos savana: sėdate į medinę valtį ir plaukiate Zambezės upe, o visai šalia žirafos, liūtai, begemotai, zebrai... Uganda: ant Gorilų kalno įsikūrę žmogbeždžionės: šimpanzės, gibonai, orangutanai; Indijoje, „Džiunglių rūmuose", saule mėgaujasi drambliai, tigrai ir pitonai... Užsukę į Jukono upės įlanką susipažinsite su Kanados gyvūnais, o ruoniams, pingvinams ir baltiesiems lokiams galėsite pažiūrėti tiesiai į akis: nusileidžaite į „jūros" dugną ir tik stiklo plokštė skiria jus nuo vandens vėsa besimėgaujančių gyvūnų. Dar parkas siūlo 3 gyvūnų šou programas ir 9 gyvūnų šėrimo šou propramas. 2015-taisiais Hanoverio zoologijos sodas šventė savo 150 metų jubiliejų. Patirtis, nuoširdus darbas ir naujos idėjos kasmet į šį zoo sodą privilioja apie 2 mln. lankytojų.
Valandėlė kelio ir jūs jau Vėzerio kalnyno papėdėje įsikūrusiame Hamelno miestelyje. Tai pavyzdingai restauruotas istorinis miestas su puikiais fachverko stiliaus ir smiltainio namais, kurių daugelis pastatyti renesanso laikotarpiu. Dėmesio vertas senamiestis: tylaus žavesio kupinos mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tačiau Hamelną labiausiai garsina žiurkės. Miesto legenda pasakoja, jog 1294 m. atlygio negavęs žiurkių gaudytojas užburiančia fleitos melodija išviliojo visus Hamelno vaikus iš miesto, ir niekas daugiau jų nebematė. Tūkstančiai žiurkių gatvės grindinyje rodo kelią į žymias miesto vietas. Žiurkių gaudytojo namas, vienas gražiausių ir didžiausių renesanso statinių, stovi miesto centre ir primena apie šį nutikimą. Žiurkės ženklas kreipia prie Vestuvių namo: čia kasdien galima stebėti lėlių spektaklį, atspindintį miesto legendą. Įdomi šios temos išraiška - beveik 7 m aukščio skulptūra „Šokanti žiurkė". Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bylefeldo apylinkėse.

3 DIENA. Pusryčiai. Pusryčiai. Atvykstate į didžiausią kino parką Europoje *MOVIE PARK. Floridos kino parko analogas, dažnai vadinamas tiesiog "Vokietijos Holivudu", yra vienintelis atrakcionų parkas Europoje, turintis tikras kino studijas. Tai galingos Warner Bros kino industrijos žavi miniatiūra. Būtent todėl čia atgyja Warner Bros kompanijos animacinių ir meninių filmų herojai. Visa parko teritorija padalinta į 6 temines sritis, kiekvienos iš jų atrakcionai ir šou susiję su skirtingos tematikos filmais. Jauniausieji parko lankytojai ilgam užstrigs „Looney Tunes" šalyje: išbandys daugybę atrakcionų su triušiu Bagsu, Tomu ir Džeriu, Betmanu, Kempiniuku, plauks mistine upe su „Begalinės istorijos" herojais, pateks į „Ledynmečio" pasaulį, arba žavėsis dinozaurais 4D kino teatre. Smalsuoliai sukinėsis Holivudo ir Niujorko gatvėse, nes būtent čia duris atveria netikėčiausi atrakcionai: galima leistis nežinomybėn, įsėdus į laivą, kurio kursas „Bermudų trikampis. Į vieną pusę." keliauti laiku su Dž. Velso skridimo simuliatorium, kartu su Van Helsingu
stoti kovon prieš vampyrus ir vilkolakius, patekti į „Misija Marsas" komandą. Reginių mėgėjus pradžiugins ne tik Vesterno, Policijos akademijos šou, bet ir originalus Holivudo filmų istorijos muziejus, kino studijų mokomasis šou „Kuriame filmą". Adrenalino fanatikai visą dieną galės kyboti žemyn galva, suktis kilpose, išmėginti laisvą kritimą, mėgautis turbuliacija ir įvairiaus sudėtingumo amerikietiškais kalneliais - „teisingų" atrakcionų čia išties daug. Jūsų svajonės virs realybe - tapsite aktoriumi - kaskadininku, pamatysite save ekrane, fotografuositės su mėgiamais filmų herojais... Juk čia Holivudas! Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brėmeno apylinkėse.

4 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su laisvuoju Hanzos miestu Brėmenu: lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai", o aplink dailininkų galerijos, suvenyrų ir mielų mažmožių krautuvėlės. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių brolių miegančių", mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, žavitės miesto Rotuše ir Rolando skulptūra (UNESCO saugomi objektai), Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Pageidaujantieji gali užsukti į restoraną, kuriame mėgo lankytis pasakorius Vilhelmas Haufas... Laisvas laikas pirkiniams ir suvenyrams.
Vykstate į Bremenhafeną. Lankotės interaktyviame *muziejuje „Klimato namai". Dideliame, moderniame muziejuje yra 6 teminės sritys: Kelionė, Elementai, Perspektyvos, Galimybės, Akvariumas, Meteorologinė stotis. Labiausiai visus domina Kelionė. Kas jungia uostamiestį Bremenhafeną, Sacharos dykumą Nigeryje, Polinezijos salų valstybę Samoa ir Šv. Lauryno salą Aliaskoje? Visus juos kerta 8-asis vakarų ilgumos meridianas. Skirtingose to paties meridiano platumose klimato sąlygos labai skirtingos: Sacharos dykumoje karštis ir sausra, Samoa siautėja Ramiojo vandenyno audros, Šv. Lauryno salą kausto ledynai. Klimato muziejus (plotas 11 500 km²) lankytojams pristato visus 8-ojo meridiano klimato „variantus": prasideda kelionė per penkis kontinentus ir devynias klimato zonas. Kadaise žymiesiems Žiulio Verno herojams Filijui Fogui ir Paspartu apkeliauti žemės rutulį prireikė net 80 dienų. Ir tai buvo stebuklas! Klimato muziejuje keliaudami 8-uoju vakarų ilgumos meridianu 40 000 km įveiksite per 3 valandas. Ultramodernaus muziejaus salėse simuliatoriai sukuria autentiškas skirtingų regionų klimato sąlygas. Pamatysite skirtingų tautų buitį, pajusite dykumos karštį ir ledinį arkties alsavimą , išgirsite džiunglų riksmus ir šnabždesius, grožėsitės akvariumu, kuriame atkurta koralinio rifo gyvybės įvairovė.
Apkeliavę pasaulį užsuksite į muziejaus mokslinį-eksperimentinį centrą patyrinėti fizikos dėsnių: keturios stichijos - žemė, vanduo, ugnis ir oras - atskleis jums savo paslaptis.
Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijos - Lenkijos pasienyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Kelionė autobusu.
• 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
• Ekskursinė ir animacinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
• (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į Hanoverio zoo sodą, Holivudo parką, muziejų „Klimato namai": apie 62 EUR suaugusiems, apie 45 EUR vaikams iki 17 m.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 76 EUR.

PASTABOS:
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00 (Kaune ir VI 10.00-14.00).

Pasaulio paukščių parkas
Pasaulio paukščių parkas
Holivudo parkas
Holivudo parkas
Amsterdamas
Amsterdamas

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.