Stovyklos
Vokietija  »  PARKAI: Šviesų paradas Hanza parke - Helovinas Heidės parke

PARKAI: Šviesų paradas Hanza parke - Helovinas Heidės parke

Kelionės trukmė: 4 d.
Kelionės data: 2016.10.28-10.30.
Kelionės kaina: nuo 152 EUR (179 EUR)
 
KELIONĖS PROGRAMA

Vienintelis Vokietijos pramogų parkas prie jūros - Hanza parkas sezono pabaigoje trumpam virsta šviesų jūra. Kai medžiai ir lapai pasipuošia rudenio spalvom, Hanza parkas apsivelka šventiniu rūbu: atrakcionai iliuminuojami spalvingom girliandom, Holšteino vartai, namai ir keliukai – švytinčiomis žvaigždėmis. Jei oras palankus, 19:30 val. parko lankytojus stebina ir džiugina iliuminuotų figūrų eisena - Šviesų paradas! „Plaza del Mar“ virsta muzikos ir šou arena, o šventę vainikuoja griausmingas fejerverkas! Heidės parkas švenčia Heloviną!!! Didžiausias, populiariausias, ekstremaliausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas sukvietė vaiduoklius ir raganas, nuo žemės pakėlė rūką, pasamdė pikčiausius vėjus, medžių šakas apkarstė kaulais, iš kapų prikėlė visas neramias vėles. Jie visi laukia jūsų! Ir pažada - supsitės, siausite, juoksitės, rėksite, tratėsite iš baimės visą dieną... Skubėkite! Tikrų nuotykių atidėlioti negalima.

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, konkursai... Vakare atvykstame į viešbutį Lenkijos-Vokietijos pasienyje. Nakvynė.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Į Hanza parką atvykstame po pietų, perkame, perkame vakaro šventės bilietą ir einame pramogauti. *HANZA PARKAS įsikūręs ten, kur gražiausia Šiaurės Vokietijos gamta ir oras kvepia druska... Tai vienintelis Vokietijos parkas, esantis prie jūros. Keliaudami per parko temines sritis: „Stebuklų tiltas“, „Nervų karas“, „Piratų šalis“, „Vandenų šalis“ ir „Meksika“, kiekvienas ras atrakcionų pagal savo pomėgius. Vairavimo mokykloje galima nardyti kosminiais skuteriais, vartytis lekiant amerikietiškais kalneliais, iššokti iki dangaus ir nerti „į gelmę“ sėdint ant Nesės nugaros, suptis vikingų laivu, leistis nuo krioklių ir dardėti vandens bobslėjaus trasa. Supsitės aukščiausioje Europoje skrydžio karuselėje „Jūros vartai“, išbandysite „Ispanišką varpą“, kurio šerdis sukasi apie savo ašį ir sūpuojasi įvairiom kryptim 70 km/val. greičiu. Drąsiausiųjų laukia naujausias parko atrakcionas „Kernanas“. Geležinkelio bėgiais traukinukas pakyla į 73 m aukščio kalną ir prasideda - kalnai, kilpos, nuokalnės, suktukai... Maksimalus greitis 127 km/val. 19:30 val. visi atrakcionai trumpam sustabdomi. Prasideda magiškas Šviesų paradas. Rudens šventei menininkai iš visos Europos sukūrė tikrą šviesų svajonę: skambant romantiškai muzikai 24 iliuminuotais automobiliais per parką keliauja švytinčios princesės, fėjos - daugiau nei 60 pasakų herojų. Šviesų paradui panaudota virš milijono švieselių. Šventė tęsiasi: Meksikos šalyje, mauriškoje Jūros aikštėje, prasideda vakaro šou, o 21:00 val. dangų nušviečia fejerverkai! Vykstame į viešbutį Švėrino apylinkėse. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką. Iki gilių sutemų pramogaujame *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Šiandien Heidės parkas švenčia Heloviną!

Siurprizai, linksmybės ir šiurpuliukai tęsiasi iki nakties. Apie 22:00 val. išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.

4 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
- Kelionė autobusu.
- 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje 2-3 - viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
- Ekskursinė ir animacinė programa autobuse.
- Kelionės vadovo paslaugos.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
- (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už parkų bilietus: 
- Hanza parkas (vakaro šventės bilietas 15:00 – 21:00 val.) – 18 Eur. 
- Heidės parkas (visos dienos bilietas) – 23 Eur suaugusiam, 19 Eur vaikams iki 18 m.
- Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
- Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) –33 EUR.

PASTABOS
- Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
- Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
- Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės) 5:30 val.
- Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a. 7:00 val.
- Išvykimas iš Alytaus: „Lukoil“ degalinė (Naujoji g. 27) 8:00 val.
- Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE
, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Heidės parkas
Heidės parkas
Hanza
Hanza
Šviesų paradas
Šviesų paradas

Facebook Vasaros stovyklos
Facebook Vasaros stovyklos
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.