Stovyklos
Vokietija  »  PARKAI: Serengečio safaris - Heidės parkas

PARKAI: Serengečio safaris - Heidės parkas

Serengečio safario parkas - Helovinas Heidės parke

Kelionės trukmė: 4 d.
Kelionės kaina: 164 EUR (193 EUR)
Kelionės datos: 2016.10.28-10.30.
 
PRAMOGINĖ KELIONĖ VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!
 
KELIONĖS PROGRAMA
 
Heidės parkas švenčia Heloviną!!! Didžiausias, populiariausias, ekstremaliausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas sukvietė vaiduoklius ir raganas, nuo žemės pakėlė rūką, pasamdė pikčiausius vėjus, medžių šakas apkarstė kaulais, iš kapų prikėlė visas neramias vėles. Jie visi laukia jūsų! Ir pažada - supsitės, siausite, juoksitės, rėksite, tratėsite iš baimės visą dieną...Skubėkite! Tikrų nuotykių atidėlioti negalima.

1 DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS - tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiatės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai - krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris - tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas... Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai - Laisvalaikio šalis ir 40 spalvingų atrakcionų!
Vakarą praleisite Celėje – viename gražiausių Šiaurės Vokietijos miestų. Celė 2002 m. pripažinta gražiausiu Vokietijos miestu. Senamiestyje išsaugota apie 600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a. veikia pats seniausias Vokietijos teatras („ Schlossteater“). Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Hanoverio apylinkėse.

3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Šiandien Heidės parkas švenčia Heloviną! Siurprizai, linksmybės ir šiurpuliukai tęsiasi iki nakties.

Apie 22:00 val. išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.

4 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Pavakary sugrįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu.
- 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
- Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu.
- Kelionės vadovo - gido paslaugos.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus (*) pažymėtus mokamus objektus: apie 46 EUR suaugusiems, 42 EUR jaunuoliams (12 - 17 m), 38 EUR vaikams iki 12 m.
- Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
- Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) –40 EUR.
PASTABOS:
- Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
- Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Serengečio safario parkas
Serengečio safario parkas
Heidės parkas Vokietijoje
Heidės parkas Vokietijoje
Serengečio safaris
Serengečio safaris

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.