KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  LATVIJA  »  Jūrmala
Jūrmala – didžiausias Baltijos valstybių kurortinis miestas ir antras didžiausias pagal plotą Latvijos miestas, kurį nuo seno garsina gydomieji gamtos faktoriai – švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas (durpės ir sapropelis) ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupe. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Daugelis vyksta čionai, kad atgautų arba sustiprintų sveikatą, išnaudojant reabilitacijos galimybes, gydomojo dumblo ir mineralinių vandenų poveikį.

Jūrmala unikali dėl sieros prisotinto mineralinio vandens. Jis sanatorijose naudojamas gydomųjų vonių procedūroms ir tinkamas gydyti odos susirgimus, gerina medžiagų apykaitą, malšina uždegiminius procesus. Sanatorinis gydymas Jūrmalos kurorte rekomenduotinas sergant šiomis ligomis: periferinės nervų sistemos, judamojo atramos aparato, virškinimo trakto, šlapimo takų, ginekologiniai ir urologiniai, esant kai kuriems medžiagų apykaitos sutrikimams, odos.

Jūrmala – mėgstama tarptautinių konferencijų ir sueigų vieta. Daugelyje viešbučių yra geros prielaidos kaip našiam darbui, taip ir poilsiui.

Čia gyvena darbštūs žmonės, kasmet siūlantys turistams naujas galimybes – kurortinius viešbučius, SPA centrus, restoranus, įvairias pramogas. Aktyvaus poilsio mėgėjai gali leisti laiką teniso kortuose, treniruoklių salėse,plaukioti jachtomis ir važinėtis vandens motociklais, žaisti bilijardą ir boulingą, jodinėti, lankyti vietines ir tarptautines pramogines priemones, koncertus garsioje Dzintaru koncertų salėje, mėgautis vandens atrakcionais "Līvu akvaparkā", arba paprasčiausiai pasivaikščioti Jomas iela, o smagurių laukia Jūrmalos restoranai ir kavinės.

Jūrmala – tai miestas ant bangos – ant permainų ir sėkmės.
 
Dėl nuvykimo ir detalesnės informacijos kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Saulėlydis Jūrmaloje
Saulėlydis Jūrmaloje
Jūrmalos paplūdimys
Jūrmalos paplūdimys
Jūrmala
Jūrmala
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.