Stovyklos
Vokietija  »  PARKAI: Europos parkas

PARKAI: Europos parkas

EUROPA-PARK–VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1.

Kelonės trukmė: 6 d.
Kelionės kaina: nuo 310 EUR (344 EUR)
Kelionės datos:
 
PRAMOGINĖ KELIONĖ VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE! DVI DIENOS EUROPOS PARKE!

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Žaidimai ir konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Prahoje. Nakvynė.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Rotenburgą prie Tauberio. Čia plūsta viso pasaulio turistai pajausti viduramžių dvasios, mat dėl išlikusios architektūros, gynybinių įtvirtinimų bei klestinčios vyno kultūros Rotenburgas prie Tauberio išsaugojo senove alsuojančią atmosferą. Atsidūręs jame jauti jaukią praeities dvasią - niekur neskubantys besišypsantys žmonės, vidinė ramybė, susimaišę architektūriniai stiliai, ryškiaspalviai fachverkiniai namai su daug žydinčių gėlių balkonuose, į saulę besistiebiantys bažnyčių bokštai, tvarkingos gatvės ir aikštės, ornamentuotos didelės baltos arba raudonos langinės, kampuoti stogai. Išskirtinė vieta Rotenburge, kurioje Kalėdos niekad nesibaigia, tai parduotuvė Käthe Wohlfahrt. Šioje kalėdinėmis prekėmis prekiaujančioje krautuvėlėje ištisus metus galima rasti šventinių atributų. O jei norėsite sužinoti, kuo vasarą kvepia Kalėdos, vietiniai greit atsakys - sniego gniūžtėmis. Taip firminį Rotenburgo skanėstą vadina pardavėjai. Laisvu laiku, prisėdę pasimėgauti puodeliu kavos, būtinai jų paragausite. Vakare atvykstate į viešbutį Strasbūre. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Pramogos *Europos parke. EUROPOS PARKAS - tai didžiausias (plotas - 90 ha), geriausias, lankomiausias (4,5 mln. lankytojų per metus) ir unikaliausias Vokietijos parkas, įsikūręs pačiame Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje. „Pažink Europą žaisdamas!" - skelbia 16 teminių parko šalių. Kiekviena šalis - miniatiūrinė Europos valstybė su jai būdinga architektūra, atrakcijomis, šou, valgiais ir suvenyrais. Per vieną dieną aplėksite visą Europą: pabuvosite Italijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Skandinavijoje...! Aukščiausi atrakcionai, vingriausi amerikietiški kalneliai, ilgiausios netikėtų siurprizų pilnos traukinukų trasos viršys drąsiausius lūkesčius. Jei staiga pliūptelėjęs adrenalinas nėra jūsų mėgiamiausias pojūtis, Europos parke visą dieną galėsite maloniai praleisti lankydami pažintinius ir mokomuosius atrakcionus, grožėdamiesi šou pasirodymais: pabuvosite gladiatorių arenoje, Venecijos karnavale, Globuso teatre, sužavės ledo šokėjai ir spalvinga smagi varjetė programa. Net 18 šou programų, daugiau nei 100 atrakcionų! Vienos dienos parke tikrai maža...
Parkui užvėrus vartus, vykstate į Strasbūrą - Europos demokratijos sostinę. Čia susirenta Europos Taryba ir yra įsikūręs Europos žmogaus teisių teismas. Pažintinis *plaukimas laivu Ilio upe, grožintis svarbiausiais Strasbūro architektūros šedevrais. Pasivaikščiojimas po miesto centre esantį senamiestį: Strasbūro Dievo Motinos katedra - vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių; Šv. Tomo bažnyčia, Rohanų rūmai, "Mažoji Prancūzija" (La Petite France) - Strasbūro senamiesčio dalis, kurią kerta į penkias atšakas dar viduramžiais dirbtinai padalinta Ilio upė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Strasbūre.

4 DIENA. Pusryčiai. Norintys išsamiau susipažinti su Strasbūru (aplankyti muziejus, suvenyrų parduotuvėles, ramiai paklaidžioti senamiesčio gatvelėmis) lieka Elzaso sostinėje. Visi, kuriems pramogų ir atrakcijų niekada negana - skuba į Europos parką. Antra diena EUROPOS PARKE. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Niurnbergo apylinkėse. Nakvynė.

5 DIENA. Pusryčiai. Šiandien susipažinsite su vienais gražiausių ir turtingiausių Bavarijos miestų. Niurnbergas -buvusi Šventosios Romos imperijos sostinė. Ekskursija po senąjį viduramžių miestą, apjuostą gynybiniais įtvirtinimais.
Aukštai ant kalvos puikuojasi imperatoriškoji Kaiserburg pilis. 500 metų ši pilis buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusių teisę saugoti imperijos brangenybes. Nusileidę nuo pilies kalno raitytomis senamiesčio gatvelėmis, apžiūrite įdomiausius statinius: Pilato ir Diurerio namus, Vyno halę, Budelio tiltą, Šv. Dvasios prieglaudą, miesto Rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos ir Šv. Zėbaldo bažnyčias. Laisvas laikas, kurio metu būtina paragauti tradicinių Niurnbergo dešrelių ir kalėdinių meduolių (pasauliui šį gardumyną padovanojo niurnbergiečiai).
Valandėlė kelio ir atvykstate į Bambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, bei net devyniose alaus daryklose verdamu skaniu alumi. Ekskursija pradėsite Katedros aikštėje, kuri yra viena gražiausių Vokietijoje, su didinga katedra ir senaisiais vyskupų rūmais. „Mažoji Venecija" - dailus žvejų namelių kvartalas, senoji ir naujoji rotušės, Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo bažnyčios bei barokinė Šv. Martyno bažnyčia. Laisvas laikas. Vienoje iš senamiesčio užeigų norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus, gaminamo tik šiame mieste. Pavakary išvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį (apie 2:00 val.) grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu,
- 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
- kelionės vadovo paslaugos,
- ekskursinė programa,
- kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 83 EUR suaugusiems, apie 79 EUR vaikams iki 12 m.
- Medicininių išlaidų draudimas užsienyje. 
- Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 85 EUR/293.49Lt.
 
PASTABOS:
- Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus. 
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. 
- Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą. 
- Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Pramoginė kelionė į Europos parką
Pramoginė kelionė į Europos parką
Pramogos Europos parke
Pramogos Europos parke
Europos parkas Vokietijoje
Europos parkas Vokietijoje

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.