KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  LIETUVA  »  Druskininkai
DĖMESIO! Druskininkų savivaldybė renka 0,5-1 EUR rinkliavą už vieną nakvynę asmeniui Druskininkų kurorto svečiams. Šį mokestį svečias turės susimokėti viešbučio/sanatorijos registratūroje atvykimo dieną.
 
Druskininkai - tarp pušynų paskendęs ir prie Nemuno upės vingio prisiglaudęs vienas iš seniausių Lietuvos kurortų. XVIII a. čia buvo aptiktas mineralinis vanduo, o kiek vėliau – ir mineralinis gydomasis purvas, savo gydomosiomis savybėmis prilygstąs garsiausiųjų Europos gydomųjų kurortų purvui.

XX a. pradžioje Druskininkai buvo madingas turtuolių kurortas, į kurį rinkdavosi Maskvos, Peterburgo, Varšuvos, Vilniaus didikai. Ant Druskonio ežero kranto ir dabar stovi atgijusios to laikotarpio gražuolės vilos.

Druskininkuose veikia 9 sanatorijos ir viena balneologinė gydykla, kurios vienu metu gali aptarnauti apie 6000 žmonių. Sanatorijose taikomos naujausios diagnostikos ir gydymo technologijos, platus procedūrų spektras - povandeninis masažas, sūkurinės, mineralinės, perlinės, deguonies, vertikalios bei gydomųjų žolelių ir purvo vonios. Visose gydyklose yra baseinai, saunos, treniruolių salės, grožio kabinetai. Mieste yra sveikatingumo centras, trykšta 7 mineralinio vandens šaltiniai.

Druskininkai tampa vis populiaresne seminarų, konferencijų ar susitikimų vieta. Kurorte yra keletas nedidelių, labai gražių ir jaukių viešbučių.

2006 m. pabaigoje Druskininkuose duris atvėrė Vandens atrakcionų parkas, kuris yra didžiausias ir moderniausias visame Baltijos regione. Čia yra labai platus pramogų pasirinkimas ir suaugusiems, ir vaikams; įvairios relaksacinės procedūros.

Graži Druskininkų bei greta esančio Dzūkijos nacionalinio parko gamta - dar vienas "gydomasis" komponentas. Kurorte daug pasivaikščiojimo takų, keli dviračių maršrutai nuves į įdomiausias apylinkės vietas: į etnografinius Švendubrės ir kitus kaimus, prie mistinio Raigardo slėnio. O gal minsite pedalus į Grūto sovietinių monstrų parką-muziejų? Ar aplankysite ant upių krantų stūksančius Liškiavos ir Merkinės piliakalnius? Norintieji gali išbandyti vandens kelius – baidarėmis, kanojomis ar garlaiviu; pažvejoti. Pramogų aktyviam poilsiui Druskininkuose tikrai netrūksta.
 
Yra galimybė užsakyti pervežimą į pasirinktą Druskininkų sanatoriją ar viešbutį ir atgal iš Vilniaus traukinių stoties. Plačiau skaitykite ČIA >
 
Daugiau informacijos kreipkitės į mūsų konsultantus.

Druskininkų gamta
Druskininkų gamta
Poilsis SPA centruose Druskininkuose
Poilsis SPA centruose Druskininkuose
Druskininkai
Druskininkai
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.