KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  LIETUVA  »  Birštonas
Birštono kurorto kūrimosi pradžia siejama su 1846 m. Jau kitais metais buvo pastatyta pirmoji gydykla, o XIX a. 6 dešimtmetyje Birštonas, kaip balneologinis kurortas, buvo jau gerai žinomas visoje Rusijos imperijoje.
 
Reikšmingiausiu įvykiu Birštono, kaip kurorto, istorijoje tapo gydymo purvu Birštone pradžia. Durpes gydomajam purvui atveždavo iš Velniabliūdžio durpyno, o Purvo gydyklos, papuoštos Raudonojo kryžiaus emblema, pastatytos 1927 m. Šis pastatas išliko iki šių dienų ir tapo svarbiausiu Birštono statiniu.
 
Ne tik unikalūs gamtiniai ištekliai, bet ir išskirtinis šios vietovės kraštovaizdis nuo seno vilioja poilsiautojus apsilankyti Birštone ir jo apylinkėse. 1992 m. buvo įkurtas Nemuno kilpų regioninis parkas - vienas didžiausių šalies regioninių parkų, užimantis per 25 tūkstančių hektarų teritoriją, kurio tikslas išsaugoti unikalų Nemuno upės suformuotą kraštovaizdį.
 
Yra galimybė užsakyti pervežimą į pasirinktą Birštono sanatoriją ar viešbutį ir atgal iš Vilniaus traukinių stoties. Plačiau skaitykite ČIA >

Daugiau informacijos kreipkitės į mūsų konsultantus.

Birštonas
Birštonas
Nemuno kilpų regioninis parkas
Nemuno kilpų regioninis parkas
"Tulpės" sanatorija
"Tulpės" sanatorija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.