KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  LIETUVA  »  Birštonas  »  "Royal SPA Residence"
Kurortinis SPA viešbutis „Royal SPA Residence“ įsikūręs vieno didžiausių Lietuvoje – Nemuno kilpų regioninio parko širdyje, šimtamečio pušyno apsuptyje, ant aukšto Nemuno kranto, tolėliau nuo Birštono miesto švelnaus šurmulio. Unikali bioenergetinė vieta, gydantis oras, mineralinis vanduo, subalansuotas ir skanus maistas bei aukštos kvalifikacijos SPA ir sveikatinimo paslaugos garantuoja nuostabų poilsį, greitą jėgų ir sveikatos atgavimą, kūno ir sielos pusiausvyrą, pilnatvės pojūtį.

Didžiausias dėmesys atkuriant gerą savijautą bei sveikatą čia yra skiriamas natūraliam - gamtiniam poveikiui. Taikomos procedūros: balneoterapija (įvairios vandens procedūros), talasoterapija (jūros dumbliai ir purvas), gydomasis purvas ir mineralinis vanduo, fitoterapija (žolelių vonios ir inhaliacijos), kineziterapija (vandenyje ir salėje), fizioterapija, įvairūs masažai bei spa procedūros, harmoninga viešbučio ir vietovės aplinka.

Aukštos kvalifikacijos SPA technologo sukurti ypatingi procedūrų deriniai veikia žmogaus organizmą kompleksiškai: gražina veidą ir kūną, koreguoja kūno linijas, pailsina protą, suteikia visaapimantį malonumo pojūtį. Toks sisteminis poveikis organizmui duoda geriausius ir greičiausius rezultatus: sustiprėja fizinis bei emocinis imunitetas, pagerėja sveikata ir bendra savijauta, grįžta darbingumas ir puiki nuotaika.

„Royal SPA Residence“ - tai puiki vieta poilsiui, sveikatai, pasilepinimui.

Daugiau informacijos ir tikslių kainų bei datų teiraukitės mūsų konsultantų.

SPA poilsis "Karališkojoje rezidencijoje" Birštone
SPA poilsis "Karališkojoje rezidencijoje" Birštone
"Karališkoji rezidencija" Birštone
"Karališkoji rezidencija" Birštone
Savaitgalis "Karališkojoje rezidencijoje" Birštone
Savaitgalis "Karališkojoje rezidencijoje" Birštone
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.