SLIDINĖJIMAS

Ne vienam, pamėgusiam kalnų slidinėjimą, suprantamas jausmas, kad pakanka tik pabandyti ir tuomet sunku atsispirti šiai pagundai.

Kartu su Zigzag.lt apsilankykite gražiausiuose ir paslaugų gausybe garsėjančiuose slidinėjimo kurortuose. Jei norite ne tik iki valios paslidinėti, bet ir susirasti naujų draugų, vakarais maloniai praleisti laiką nacionaliniuose restoranėliuose, paūžti diskotekose, pačiužinėti pačiūžomis, pasimėgauti baseine, aplankyti muziejus ar tiesiog pasivaikščioti vakarais apsnigtomis miesto gatvėmis apšviestu žėrinčiu sniegu, keliaukite su Zigzag.lt.
 
Kairėje pusėje pasirinkite jus dominančią šalį ir mes jums pasiūlysime geriausius turistų bei sportininkų įvertintus slidinėjimo kurortus.

Jei vykstate savarankiškai, padėsime ir kitais kelionės klausimais: lėktuvų, autobusų, traukinių bilietais, transporto nuoma, kelionių draudimu ir kt. Zigzag.lt konsultantai - jūsų paslaugoms.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių istorijos, rekomenduojami kurortai, maršrutai, patarimai.

PATARIMAI IR INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS:


Slidinėjimo kelionės
Slidinėjimo kelionės
Slidinėjimas kalnuose
Slidinėjimas kalnuose
Slidinėjimas, apgyvendinimas
Slidinėjimas, apgyvendinimas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.