SLIDINĖJIMAS
Ispanija

Ispanija – tai šalis, kuri daugeliui keliautojų asocijuojasi su paplūdimiais, šiltu klimatu ir bulių kautynėmis. Ne dažnas pagalvotų apie slidinėjimą šioje šalyje. Daugelis klaidingai mano, jog Ispanija negali pasiūlyti tokių slidinėjimo kurortų, kaip kitos kalnuotos Europos šalys, tačiau čia rasite puikių kalnų kurortų, kurie niekuo nenusileidžia esantiems Austrijoje arba Šveicarijoje. Jei dar neturėjote galimybės atskleisti šių Ispanijos paslapčių, pats metas planuoti keliones į dar neatrastas vietas.
 
Vienas iš populiariausių slidinėjimo regionų Ispanijoje – Sierra Nevada, esantis Granados provincijoje, Pietryčių Ispanijoje. Pasaulyje nėra daug vietų, kur ryte galite slidinėti, o po pietų mėgautis saule paplūdimyje. Viduržemio klimatas Sierra Nevadoje leidžia derinti šiuos malonumus. 
Daugelis trasų šiame regione yra vidutinio sunkumo, tačiau yra vietų ir patyrusiems slidininkams - šios vietos yra už pagrindinių trasų ribų. Slidinėjimui skirtos vietos yra šiauriniame Veletos šlaite - tai trečioji aukščiausia viršūnė Ispanijos pusiasalio dalyje. Sierra Nevada yra labiausiai į pietus nutolęs slidinėjimo regionas Europoje, aukščiausias regionas Ispanijoje, tad slidinėjimo sezonas čia gali tęstis nuo vėlyvo lapkričio iki gegužės pradžios. Sezono pabaigoje čia galima mėgautis ilgomis, saulėtomis dienomis, tačiau vėjas gali būti nedidelis trukdis slidininkams. Kurortas įsikūręs 27 km nuo Granados miesto. Mažiau nei už 100 km yra Montril kurortas. Arčiausiai esantis didmiestis – Malaga.
Aukščiausia regiono viršūnė yra Mulaseno kalnas (3481 m aukščio). Aukščiausia slidinėjimo trasa yra 3398 m aukštyje, iškart po Veletos viršūne. 110 km slidinėjimo maršrutų, 30 keltuvų, maršrutai pradedantiems, pažengusiems ir profesionalams, 6 žiemos sporto mokyklos.
 

VYKSTANTIEMS SAVARANKIŠKAI

Jei ketinate vykti į Ispaniją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Reguliariųjų reisų skrydžiai į Ispaniją!

Ispanijos kalnų kurortus patogiausia pasiekti skrendant į MALAGĄ.
- Slidinėjimo inventoriaus gabenimo sąlygos ir kainos priklauso nuo aviakompanijos taisyklių.
- Galima užsisakyti pervežimus iki kurortų arba išsinuomoti automobilį.

2015/2016 m. ORGANIZUOTOS KELIONĖS

Maršrutas
Trukmė
Datos
Kaina (nuo)
LĖKTUVU (iš Varšuvos)
7/14 n.
nuo 2015.12.26 iki 2016.03.22
 
Į kainą įskaičiuota: skrydžiai iš Varšuvos pirmyn-atgal, apgyvendinimas su nurodytu maitinimu, pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas, lenkiškai/angliškai kalbančio atstovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota: nuvykimas į Varšuvą, kelionių draudimas, asmeninės išlaidos kelionės metu.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių istorijos, rekomenduojami kurortai, maršrutai, patarimai.

1. NAKVYNĖ. Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.
2. DRAUDIMAS. Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
3. NUOLAIDOS su Europos jaunimo kortele ir ISIC slidinėjimo pasams, inventoriaus nuomai ir kt. Europos jaunimo kortelę ir ISIC galite įsigyti zigzag.lt filialuose.

Slidinėjimas Ispanijoje, Sierra Nevada
Slidinėjimas Ispanijoje, Sierra Nevada
Slidinėjimas Ispanijoje
Slidinėjimas Ispanijoje
Slidinėjimo kurortai Ispanijoje
Slidinėjimo kurortai Ispanijoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.