SLIDINĖJIMAS
Turkija

Jei ketinate vykti į Turkiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Pristatome alternatyvą Europos slidinėjimo kurortams – Turkijos regioną Erzurum (iš Varšuvos). Slidinėjimo mėgėjams siūlome pramogas Palandokijos slidinėjimo kurorte įsikuriant viename iš penkių siūlomų viešbučių: "Palan" 4*, "Dedeman Ski Lodge" 4*, "Dedeman SkiResort" 4*, "Polat Renaissance" 5* bei "Xanadu Snow White" 5*.

Palandokijos slidinėjimo kurorte (2200-3176 m) geros kokybės birus sniegas, 22 trasos, ilgiausia trasa – 1075 m, 70 km slidinėjimo maršrutų, 14 keltuvų, maršrutai pradedantiems, pažengusiems ir profesionalams.

Palandokijos slidinėjimo kurortas nuo kitų skiriasi ne tik dėl savo gan egzotiškos aplinkos, bet ir dėl slidinėjimo paslaugų tiekimo principo. Čia nepirksite bilietėlių kiekvieno keltuvo naudojimui, kaip esate pratę. Palandokijos kurorte kiekvienas viešbutis turi savo keltuvų sistemą, kurią privačiai ir kuruoja, o ski-pass siūloma įsigyti iškart su kelionės paketu. Visi viešbučiai yra įkurti kalno papėdėje. Kurortas yra įsikūręs vos 4 km nuo Erzurum – istorinio Turkijos miesto.
 

REKOMENDUOJAME
1. NAKVYNĖ. Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.
2. DRAUDIMAS. Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.

Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Turkijoje
Slidinėjimas Turkijoje
Slidinėjimas Turkijoje, Palandokijoje
Slidinėjimas Turkijoje, Palandokijoje
Slidinėjimas Turkijoje (Palandokija)
Slidinėjimas Turkijoje (Palandokija)
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.