SLIDINĖJIMAS
Gruzija

Kaukazo kalnai – vieni didesnių ir gražesnių pasaulyje. Gudauris, Bakurianis ir Mestija – Gruzijos slidinėjimo kurortai, kuriuose netrūksta ne tik sniego, bet ir kaukazietiškos egzotikos.
Gudauri – tai labiausiai virš jūros lygio pakilęs Gruzijos kalnų kurortas (2200 m). Ši vieta lankoma turistų visus metus. Žiemą tiek patyrę, tiek pradedantieji kurorto lankytojai ras, kur išbandyti jėgas: skirtingų aukščių slalomai, tradicinis kalnų slidinėjimas, snieglenčių sportas, heli-skiing (skirtas ekstremalaus sporto mėgėjams). Gudauri regione slidinėjimo trasos būna padengtos sniegu 4-5 mėn., nuo gruodžio iki vėlyvo balandžio. Trasos tęsiasi 57 km ir atitinka aukščiausius tarptautinius standartus. Keltuvai aukščiausiai pakyla į 3285 m aukštį.
Kurorto lankytojai apgyvendinami patogiuose viešbučiuose.
Bakuriani taip pat yra vienas populiariausių, įsikūręs 29 km už Borjomi 1700-2000 m aukštyje. Aukščiausia viršūnė – 2225 m aukštyje. Šis slidinėjimo centras laikomas rojumi slidinėjimo mėgėjams bei svarbiu žiemos sporto centru. Daugelis sportininkų iš užsienio atvyksta čia patobulinti savo įgūdžius. Ši vieta puikiai tinka šeimoms su vaikais, pradedantiesiems. Slidinėjimo sezonas čia trunka nuo sausio iki vėlyvo balandžio mėnesio.
Goderdzi įsikūręs maždaug 100 km nuo populiariausio pajūrio kurorto Batumio. 2 km aukštyje sniegas slidinėtojus lepina nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Atėjus šiltajam metų sezonui, čia galima užsiimti ir kitomis veiklomis – žygiais, golfu ir kt.

VYKSTANTIEMS SAVARANKIŠKAI

Jei ketinate vykti į Gruziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Reguliariųjų reisų skrydžiai į Gruziją!

Gruzijos kalnų kurortus patogiausia pasiekti skrendant į TBILISĮ.
- Slidinėjimo inventoriaus gabenimo sąlygos ir kainos priklauso nuo aviakompanijos taisyklių.
- Galima užsisakyti pervežimus iki kurortų arba išsinuomoti automobilį.

1. NAKVYNĖ. Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.
2. DRAUDIMAS. Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
3. NUOLAIDOS su Europos jaunimo kortele ir ISIC slidinėjimo pasams, inventoriaus nuomai ir kt. Europos jaunimo kortelę ir ISIC galite įsigyti zigzag.lt filialuose.

Slidinėjimas Gruzijoje
Slidinėjimas Gruzijoje
Slidinėjimas Gruzijoje
Slidinėjimas Gruzijoje
Slidinėjimas Gruzijoje, Gudauri regione
Slidinėjimas Gruzijoje, Gudauri regione
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.