Traukinių bilietai
D.U.K  »  Dažniausiai užduodami klausimai apie Elipsos Trenhotel traukinius
Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai apie keliavimą Elipsos Trenhotel traukiniais.
 
Prieš kiek laiko anksčiausiai galima užsakyti Elipsos Trenhotel bilietus?
Bilietus galima užsakyti 90 dienų iki kelionės datos. Bilietus grupei galima užsakyti likus 1 metams iki kelionės.

Kada laipinama į Elipsos Trenhotel?
Pradinėje stotelėje - paprastai likus 45 minutėms iki išvykimo, o visose tarpinėse stotelėse – likus vos kelioms minutėms.

Kaip dažnai važiuoja Elipsos Trenhotel traukiniai?
- Madridas - Paryžius: vyksta kasdien, išskyrus pirmadienius ir antradienius 2012.10.15-2013.03.19; Paryžius - Madridas: vyksta kasdien, išskyrus antradienius ir trečiadienius 2012.10.15-2013.03.19.
- Barselona - Paryžius: vyksta kasdien, išskyrus antradienius ir trečiadienius 2012.12.11-2013.03.14; Paryžius - Barselona: vyksta kasdien, išskyrus trečiadienius ir ketvirtadienius 2012.12.11-2013.03.14.

Su kokiais Pass tipo traukinių bilietais galima keliauti Elipsos Trenhotel traukiniais?
- su InterRail Global Pass, InterRail Spain Pass ir InterRail France Pass - visais traukiniais.

NUOLAIDOS IR BILIETAI

Ar yra specialių kainų jaunimui?
Taip, jaunimas iki 26 metų gauna specialią kainą, t.y., 30 % nuolaidą nuo reguliarios bilieto kainos. Norint gauti nuolaidą, tereikia pateikti galiojantį asmens dokumentą.

Ar yra specialių kainų asmenims virš 60 metų?
Taip, senjorams suteikiama 30 % nuolaida nuo reguliarios bilieto kainos. Tereikia pateikti galiojantį asmens dokumentą.

Iki kokio amžiaus vaikai keliauja nemokamai?
Nemokamai keliauja vaikai iki 4 metų. Jei vykstama naktiniu reisu, būtina užsakyti visą kupė.

Ar yra specialių kainų vaikams?
Taip, vaikams nuo 4 iki 11 metų suteikiama 30 % nuolaida nuo reguliarios bilieto kainos.

Ar yra specialių kainų keliaujantiems poromis?
Taip, Duo Offer suteikia iki 35 % nuolaidą dviems asmenims, keliaujantiems kartu. Pasiūlymas galioja keliaujant visomis klasėmis.

Ar yra specialių kainų keliaujantiems trise ar keturiese?
Taip, užsakant visą Club Class arba Tourist Class kupė ir pasinaudojant Family Offer, taikoma 35 % nuolaida nuo reguliarios bilieto kainos.

Ar yra specialių nuolaidų neįgaliems keleiviams?
Asmenys, turintys neįgalumo pažymėjimą, keliauja reguliaria kaina, juos lydintys asmenys turi sumokėti tik nedidelį mokestį.

Ar yra specialių kainų grupėms?
Gali būti taikoma iki 50 % nuolaida grupėms arba siūlomos specialios kainos studentams. Grupę turi sudaryti ne mažiau kaip 20 asmenų (Tourist Class) ar 12 asmenų (Grand Class arba Club Class).

Ar galima keliauti viena klase vykstant į priekį ir kita klase grįžtant atgal ir vis tiek gauti nuolaidą, taikomą kelionei pirmyn ir atgal?
Taip, nebent yra išskirtinių sąlygų.

Ar yra galimybė pirkti bilietus atvira data?
Būtina rezervuoti vietas ir užsakyti bilietus konkrečia data.

MAITINIMAS

Ar galima užsisakyti specialų maitinimą?
Tik grupėms ir tik specialiai iš anksto užsisakius.

Ar traukiniuose siūlomas specialus meniu?
Elipsos Trenhotel traukiniuose siūlomi meniu vaikams, specialūs meniu vegetarams, patiekalų be druskos ir t.t. Meniu užsakyti reikia likus ne mažiau kaip 72 val. iki kelionės pradžios.

MARŠRUTAI

Kaip nuvykti iki pramogų parko „Futuroscope“?
Traukinys Trenhotel Elipsos Francisco de Goya, išvykstantis iš Madrido, Valjadolido, Burgos ir Viktorija-Gasteiso, vyksta į Poitiers. Kelionė taksi iš Poitiers traukinių stoties iki pramogų parko trunka maždaug 10 min. Taip pat galima vykti autobusu, kursuojančiu nuo 6:20 val. Vykstant su grupe, galima užsakyti pervežimą.

Kaip nuvykti iki Asterikso pramogų parko?
Traukinys Trenhotel Elipsos Francisco de Goya (Madridas - Paryžius) ir Joan Miró (Barselona - Paryžius) vyksta į Austerlitz stotį. Iš čia metro galima važiuoti į St. Michel stotį, tuomet bet kuriuo pakeleivingu traukiniu (B linijos) vykti į Charles De Gaulle oro uostą, iš kur autobusai važiuoja tiesiai į pramogų parką.

Kaip nuvykti iki Luaros slėnio pilių?
Trenhotel Elipsos Francisco de Goya, kuris išvyksta iš Madrido, Valjadolido, Burgos ir Viktorijos, važiuoja iki Blois. Trenhotel Elipsos Joan Miró išvyksta iš Barselonos, Žironos bei Figueres ir važiuoja iki Orléans. Abu miestai yra Luaros slėnyje.

Kaip nuvykti iki pramogų parko „PortAventura“?
Trenhotel Elipsos Joan - Miró (Paryžius - Barselona) traukiniai važiuoja iki Sants stoties Barselonoje, iš kurios regioniniais traukiniais patogiai pasieksite „PortAventura“ stotį per maždaug 1:30 val.

Kaip nuvykti iki Disneilendo?
Trenhotel Elipsos Francisco de Goya (Madridas - Paryžius) ir Joan Miró (Barselona - Paryžius) traukiniai vyksta iki Austerlitz stoties Paryžiuje. Visus metus kursuoja priemiestiniai traukiniai iš netoliese esančios Liono stoties (300 m nuo Austerlitz stoties) į Marne La Vallée stotį.

KELEIVIAI

Ar galima keliauti su gyvūnais?
Pagal taisykles:
- Naminiai gyvūnai (katės, šunys, paukščiai) iki 6 kg gali būti gabenami specialiuose narvuose.
- Vienas keleivis gali vežtis vieną gyvūną, tik narve, kurio dydis negali viršyti 60x35x35 cm išmatavimų.
- Keleiviai su gyvūnais gali keliauti tik užpildytose kupė. Už gyvūną mokamas nedidelis papildomas mokestis.
- Gyvūno savininkas visiškai atsako už nepatogumus ar žalą, sukeltą augintinio. Taip pat privaloma turėti dokumentus apie skiepus.
- Šunys-vedliai atleidžiami nuo tam tikrų reikalavimų – jiems nereikia bilieto ir rekomenduojama miegamojoje kupė užsakyti visas vietas.

Ar galima traukinyje vežti dviratį?
Taip, jei:
- keleivis užsako visą kupė;
- gali būti vežami daugiausiai 2 dviračiai vienoje kupė;
- maksimalūs išmatavimai: 120x90 cm;
- jei galima, dviračiai turi būti sulankstyti ir supakuoti, nuimtais pedalais.

Kiek lagaminų galima vežti?
Kiekvienam keleiviui galima vežti 3 bagažo vienetus po 20 kg ir ne didesnius nei 250 cm (bendra dydžių suma - ilgis+plotis+aukštis). Bagažas turi būti laikomas saugiai, kad nesukeltų nepatogumų ir žalos aplinkiniams bei traukiniui.

Ar Elipsos Trenhotel traukiniuose rūkoma?
Ne.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Club Lounge

Madride (Chamartín stotis) ir Valjadolide Elipsos Trenhotel keleiviai, vykstantys Grand Class arba Club Class, 2 valandas iki išvykimo gali nemokamai naudotis Club Lounge.

Automobilių parkavimas
Be standartinių paslaugų, siūlomų Madride (Chamartín stotis) ir Barselonoje (França stotis), visi Elipsos Trenhotel keleiviai, vykstantys Grand Class arba Club Class, 24 arba 48 valandas gali nemokamai naudotis automobilių stovėjimo aikštele (priklausomai nuo to, ar bilietas yra į vieną, ar į abi puses).

Nemokamos jungtys su regioniniais traukiniais
Su Elipsos Trenhotel traukinio bilietu galima nemokamai važiuoti regioniais traukiniais iš Chamartín stoties į Atocha stotį Madride (jei turite jungiamąjį bilietą su išvykimu iš Atocha) ir iš França stoties į Sants stotį Barselonoje.

Taksi užsakymas
Elipsos siūlo nemokamą taksi užsakymo paslaugą keleiviams, vykstantiems Elipsos Trenhotel Francisco de Goya (Madridas - Paryžius) ir Joan Miró (Barselona - Paryžius) traukiniais. Taksi užsakymas galimas Paryžiaus Austerlitz stotyje. Dėl taksi užsakymo reikia kreiptis į traukinio personalą. Už kelionę keleivis moka taksi vairuotojui.
 

Traukinių tvarkaraščius galite pasitikrinti ČIA.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.