Traukinių bilietai
D.U.K  »  Jūsų kelionės planavimas
1. Girdėjau apie kartais vykstančius geležinkelių darbuotojų streikus Europos šalyse. Kur galėčiau rasti informacijos apie tai?
Geriausias būdas rasti naujausią informaciją (retu) geležinkelio kompanijos streiko atveju - ieškoti jos atitinkamos geležinkelio kompanijos tinklapyje. Kartais alternatyvus būdas pratęsti kelionę – keliauti autobusais.

2. Kur galėčiau rasti traukinių išvykimo/atvykimo tvarkaraščius?
Informaciją galite rasti čia.

3. Kokius dokumentus reikia turėti su savimi kelionės metu?
Turėkite savo asmens tapatybės dokumentą.

4. Koks skirtumas tarp pirmosios ir antrosios traukinių klasės?
Pirmosios klasės kupė yra erdvesnės ir ramesnės, su mažiau vietų kupė ar traukinio vagone. Vietos yra erdvesnės ir kartais minkštesnės. Yra daugiau vietos bagažui, ši klasė nebūna perpildyta, kadangi dauguma europiečių, keliaujančių traukiniais, važiuoja antrąja klase. Kai kurios traukinio sistemos siūlo tiktai antrąją klasę.

5. Kiek bagažo galiu pasiimti į traukinį?
Nėra jokio bagažo svorio apribojimo (išskyrus kelis traukinius - Eurostar ar kai kuriuos iš ypatingų traukinių - viešbučių). Bagažas yra vienintelė keliautojo atsakomybė, kadangi geležinkeliai neprisiims jokios atsakomybės praradimo ar vagystės atveju. Mes rekomenduojame, kad jūs važiuotumėte neapsikrovę.

6. Ar kelionei laivu turiu pasidaryti rezervaciją ir kaip?
Rezervavimas yra rekomenduojamas. Rezervacijos į laivus gali būti padarytos tik pasirinktos laivų kompanijos bilietų kasoje.

7. Ar yra laivų tinklas, kuris sujungtų Italiją ir Graikiją?
Turėdami InterRail Global Pass bilietą ir InterRail Graikija Plius bilietą galėsite naudoti Superfast keltų ir Bluestar keltų paslaugomis. Šie keltai kursuoja tarp Patrus - Igoumenitsa Graikijoje ir Ankonos ir Bario Italijoje. Jums teks tik sumokėti kuro priemoką (4 EUR / 2,8 GBP) ir uosto mokesčius.
Turistinio sezono metu teks susimokėti ir sezoninę priemoką: birželį ir rugsėjį 10 EUR / 7 GBP, liepą ir rugpjūtį 20 EUR / 14 GBP.
 
Traukinių tvarkaraščius galite pasitikrinti ČIA.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.