Traukinių bilietai
D.U.K  »  Kaip pasirinkti InterRail Pass bilietą?

InterRail Pass bilieto pasirinkimas

 
1. Ar parduodami InterRail Pass bilietai skirtingoms zonoms?
InterRail Pass bilietai kelioms skirtingoms zonoms jau neparduodami. Nuo 2007 m. balandžio mėnesio InterRail siūlo tik Global Pass bilietus, galiojančius visose Europos šalyse, kurios priklauso tarptautiniam geležinkelių tinklui, ir One Country Pass bilietus, galiojančius vienoje pasirinktoje Europos šalyje, kuri priklauso tarptautiniam geležinkelių tinklui.

2. Kas gali įsigyti InterRail Pass bilietą?
Jei esate Europos gyventojas, galite įsigyti InterRail Pass bilietą. Jei gyvenate Europoje daugiau kaip 6 mėnesius iki pirmos jūsų InterRail Pass galiojimo dienos, laikoma, kad jūs esate Europos gyventojas. Jūsų asmens ar kelionės dokumentai turi tai įrodyti.
Traukinio darbuotojai tikrins jūsų asmens dokumentus dėl šio fakto patvirtinimo, todėl rekomenduojame turėti dokumentą jau rezervuojant InterRail Pass bilietą. Asmens dokumento numeris, kurį parodysite traukinio darbuotojams, turi būti identiškas tam, kurį nurodote rezervuodamas InterRail Pass bilietą (numeris bus atspausdintas ant jūsų bilieto). Ne Europos gyventojams išduodami Eurail Pass bilietai. Eurail ir InterRail keliautojai gali važiuoti tais pačiais traukiniais.

3. Ar aš, būdamas Europos gyventojas, galiu keliauti traukiniais su draugu, kuris nėra Europos gyventojas?
Taip, galite. Jūs galite pasinaudoti InterRail Pass bilietu, o jūsų draugas - Eurail Pass.

4. Koks yra amžiaus cenzas, norint įsigyti InterRail Pass bilietą?
InterRail Pass bilietą gali įsigyti įvairaus amžiaus žmonės. Šie bilietai skirstomi į kelis kainų lygmenis, susietus su amžiaus grupėmis: jaunimas iki 26 metų, suaugęs virš 26 metų, vaikas nuo 4 iki 12 metų, senjoras nuo 60 m.

5. Kiek laiko galiu keliauti su mėnesiniu InterRail Global Pass bilietu?
Su mėnesiniu InterRail Global Pass bilietu galite sėsti į traukinį bet kurią dieną viso mėnesio bėgyje. Kelionės dienų skaičius priklauso nuo mėnesio, kurį jūs pradedate naudoti savo bilietą, dienų skaičiaus. Liepa turi 31 dieną, vadinasi, galite naudoti bilietą ir 31 dieną. Vasaris turi 28 dienas, todėl jūs galite naudotis pasu tik 28 dienas.
Pavyzdžiai:
Jei jūs pradedate naudotis bilietu pirmąją mėnesio dieną, tai paprasta: galite keliauti visą kalendorinį mėnesį - bilietas galioja nuo liepos 1 iki liepos 31 dienos arba nuo vasario 1 iki vasario 28 dienos (arba iki vasario 29 dienos keliamaisiais metais).
Jei, pavyzdžiui, Jūsų mėnesio bilietas pradės galioti liepos 12 dieną, jis galios iki rugpjūčio 11 dienos. Jei pasas pradės galioti vasario 12 dieną, jis galios iki kovo 11 dienos. Jūs galite sėsti į traukinį bet kurią dieną šiuo periodu.

6. Kada anksčiausiai aš galiu įsigyti InterRail Pass bilietą? 
Bilietą galima įsigyti daugiausiai prieš tris mėnesius iki pirmos bilieto galiojimo dienos.

7. Ar galiu pasiskolinti draugo InterRail Pass bilietą?
Ne. InterRail Pass bilietas yra vardinis. Perkant bilietą reikia parodyti savo asmens tapatybės kortelę ar pasą. Jūsų kelionės metu bilietas galioja tik pateikus asmens dokumentą. Nepamirškite jo pasiimti keliaudami.

Jei vis dar neradote atsakymų į rūpimus klausimus, skaitykite zigzag.lt blogo įrašą "Kelionių traukiniu po Europą su InterRail vadovas".
 
Traukinių tvarkaraščius galite pasitikrinti ČIA.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.