Pigios kelionės
Kviečiame keliauti ir kelias dienas praleisti gražiausiuose Europos miestuose ir kurortuose. Skrydis lėktuvu bei nakvynės pasirinktame viešbutyje - išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš pateiktų pasiūlymų (skrydis+viešbutis) arba rinkitės Šv. Valentino dienos bei trumpas keliones į Romą ar Paryžių. O gal svajojate apie trumpas atostogas Barselonoje, Koso, Rodo salose, Kretoje ar kt.? Galite pateikti savo pageidavimus ir suformuosime būtent jums tinkantį pasiūlymą.
 
O jei norite vienos kelionės metu aplankyti du miestus, šokite į traukinį ir susipažinsite su dar vienu Europos perlu. Skrisdami į Milaną galite apsilankyti ir Nicoje, Veronoje, Venecijoje, keliaudami į Briuselį būtinai nuvykite į Briugę, viešėdami Romoje užsukite į Florenciją, Neapolį ar Pizą, pasiekę Eindhoveną būtinai nuvykite ir į Amsterdamą. Jūsų dėmesiui - skrydis+traukinys+viešbutis.
 
 
Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.
 

Daugiau informacijos ir bilietų teiraukitės zigzag.lt konsultantų.
 
NAUDINGA INFORMACIJA:
- Automobilių parkavimas prie Vilniaus ir Kauno oro uostų.
- Kaip nuvykti autobusu į Vilniaus ir Kauno oro uostą.
 
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pateiksime JUMS skirtą pasiūlymą :)

Pigios kelionės skrydis+viešbutis į Europos miestus
Pigios kelionės skrydis+viešbutis į Europos miestus
Pigūs skrydžiai ir viešbutis
Pigūs skrydžiai ir viešbutis
Skrydis + viešbutis, kelionės į kurortus
Skrydis + viešbutis, kelionės į kurortus
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.