KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  LIETUVA  »  Anykščiai  »  "SPA Vilnius Anykščiai"
SPA Vilnius pirmas šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras Anykščiuose, atitiksiantis tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintis konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais.

Sveikatingumo ir gydomojo SPA centras įsikūręs Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje. Čia po vienu stogu rasite: 4 žvaigždučių viešbutį, SPA centrą su mineralinio vandens baseinu, baseinu mažiesiems SPA svečiams, restoraną su lauko terasa, vaikų žaidimų kambarį bei moderniai įrengtą konferencijų salę.

4 žvaigždučių viešbutyje moderniai įrengti 47 kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 110 svečių. Daugelis viešbučio kambarių skirti šeimoms su vaikais.

SPA centre bus atliekamos kūno ir veido SPA procedūros su profesionalia, pasaulyje pripažinta ir tik aukščiausios klasės SPA centruose sutinkama SPA kosmetika. Gydomieji ir atpalaiduojantys masažai, kineziterapinėmis procedūros, mineralinio vandens ir masažinėmis vonios, povandeninis masažas, haloterapijos procedūra, purvo aplikacijos ir kitos malonios gydomosiomis ir sveikatinimo procedūros.

Restorane paskanausite ypatingų patiekalų, kuriuos virtuvės šefas kasdien pateiks šviežius ir gardžius. Lauko terasoje klausysitės pušų ošimo ir paukščių čiulbėjimo. Savaitgaliais ir švenčių dienomis Jūsų lauks gyvos muzikos koncertai. Malonios šypsenos, dėmesys Jūsų norams suteiks nepamirštamą įspūdį.

Gydomasis mineralinis vanduo, purvas ir pušynas – natūralūs gydymo ir sveikatingumo faktoriai.

Sveikatos gerinimas (1 nakvynė) - nuo 75 EUR/asm.

Sustiprinkite sveikatą su individualiai Jums gydytojo sudaroma programa. Kasdien pasilepinkite procedūromis su mineraliniu vandeniu, maloniais masažais, baseinu ir pirtimis.
Į kainą įskaičiuota: nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje, dviejų kartų maitinimas, kasdien apsilankymas mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse (90 min.) bei treniruoklių salėje (60 min.), kasdien rytinė mankšta 8.30 val. (30 min.) ir vandens aerobika 15.30 val. (30 min.), kurortinio gydymo specialisto konsultacija ir sveikatinimo plano sudarymas, 2 procedūros per parą (po vieną iš kiekvieno sąrašo)%
Pasiūlymas pateiktas 2015.08.19.

Individualus gydymas nuo 83 EUR/asm.

Individualaus gydymo programos yra pritaikomos asmeniškai kiekvienam pagal to asmens ypatingus poreikius ir problemas. Procedūrų ir kitų gydymo priemonių kompleksą gydytojas parenka.
Į kainą įskaičiuota: nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje; 2 kartų maitinimas; kasdien apsilankymas mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse (90 min.) bei treniruoklių salėje (60 min.); kasdien rytinė mankšta 8.30 val. (30 min.) ir vandens aerobika 15.30 val. (30min.); gydytojo arba kurortinio gydymo specialisto konsultacija ir gydymo plano sudarymas; 4 procedūros per parą (po vieną iš kiekvieno sąrašo).
Pasiūlymas pateiktas 2015.08.19.

Programa RAMUSIS POILSIS (2 nakvynės) - nuo 123 EUR/asm.

Tai 2 nakvynių poilsio programa, skirta tiems, kurie nuolatinių šurmulingų darbų kalendoriuje paskyrė kelias dienas poilsiui, susikaupimui ir ramybei.
Į kainą įskaičiuota: 2 nakvynės 4 žvaigždučių viešbutyje asmeniui; maitinimas du kartus per parą (švediškas stalas arba A la carte); 1 mineralinė vonia "Vilnius" (15 min.) arba mineralinė vonia "Anykščiai" (15 min.); 1 atpalaiduojantis nugaros masažas (30 min.) arba galvos, kaklo ir pečių juostos masažas (30 min.); 1 kartą poilsio kambarys; vaistažolių arbata; 1 seansas druskų kambaryje (30 min.); kasdien apsilankymas mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse (90 min.); kasdien natūralaus mineralinio vandens „Šilelis“ gėrimas „SPA Vilnius“ biuvetėje; be papildomo mokesčio: chalatas; šlepetės; bevielis internetas; mineralinis vanduo kambaryje (atvykimo dieną); automobilio stovėjimo aikštelė; atvykimas nuo 14 val. Išvykimas iki 12 val.
Vaikams iki 18 m. į kainą įskaičiuota: nakvynė; maitinimas; kasdien apsilankymas mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse.
Pasiūlymas pateiktas 2015.08.19.

Laisvė dviese nuo 154 EUR/asm.

Į kainą įskaičiuota: 2 nakvynės 4 žvaigždučių viešbutyje; dviejų kartų maitinimas; 1 pieno vonia dviem (30 min.); 1 kūno šveitimas su Kese pirštine dviem (30 min.); 1 romantinis masažas (30 min.); 1 seansas druskų kambaryje (30 min.); kasdien apsilankymas mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse (90 min.) bei treniruoklių salėje (60 min.); kasdien rytinė mankšta 8.30 val. (30 min.) ir vandens aerobika 15.30 val. (30 min.); chalatas, šlepetės; bevielis internetas; automobilio stovėjimo aikštelė; atvykimas nuo 14 val. išvykimas iki 12 val.
Pasiūlymas pateiktas 2015.08.19.

Masažų malonumai nuo 158 EUR/asm.

Masažas – ne tik maloni, bet ir naudinga procedūra. Programos „Masažų malonumai” tikslas yra pašalinti įtampą ir skausmą. Optimalus masažų derinys efektyviai pašalins emocinę ir fizinę įtampą.
Į kainą įskaičiuota: nakvynės 4 žvaigždučių viešbutyje; dviejų kartų maitinimas; 1 povandeninis masažas (20 min.); 1 tailandietiškas taškinis pėdų masažas (50 min.) arba ajurvedinis nugaros masažas (45 min.), arba klasikinis kūno masažas (60 min.); 1 švediškas masažas (30 min.) arba atpalaiduojantis nugaros masažas (30 min.); kasdien apsilankymas mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse (90 min.) bei treniruoklių salėje (60 min.); kasdien rytinė mankšta 8.30 val. (30 min.) ir vandens aerobika 15.30 val. (30min.); chalatas, šlepetės; bevielis internetas; automobilio stovėjimo aikštelė; atvykimas nuo 14 val. išvykimas iki 12 val.
Pasiūlymas pateiktas 2015.08.19.

Daugiau informacijos ir tikslių kainų bei datų teiraukitės mūsų konsultantų.

"SPA Vilnius Anykščiai" 4*
"SPA Vilnius Anykščiai" 4*
Poilsis ir gydymas "SPA Vilnius Anykščiai" 4*
Poilsis ir gydymas "SPA Vilnius Anykščiai" 4*
"SPA Vilnius Anykščiai" 4* viešbutis
"SPA Vilnius Anykščiai" 4* viešbutis
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.