KELIONĖS
Sanatorijos, SPA  »  LIETUVA  »  Jonava  »  "Atgaiva tau"

Sveikatinimo centras ATGAIVA TAU

Gražiame gamtos prieglobstyje, pušynų ir Neries apsuptyje, tik 43 km nuo Kauno, 90 km nuo Vilniaus, įsikūręs sveikatinimo centras "Atgaiva tau". Sveikatinimo centre, turinčiame 30 m. sanatorinio gydymo patirtį, teikiamos sveikatinimo paslaugos, alternatyvios medicinos, medicininės reabilitacijos paslaugos pacientams po traumų, esant judamojo atramos aparato pažeidimams, po sąnarių ir ginekologinių bei šių ligų profilių onkologinių operacijų ir kitos paslaugos.

Reabilitacijos centre veikia traumatologijos, ortopedijos ir ginekologijos reabilitacijos skyriai. Atvykę pasigydyti ir pailsėti žmonės gali daug laiko praleisti gamtoje, pajusti jos alsavimą, klausantis medžių šnarėjimo, upės srovenimo, paukštelių čiulbėjimų, pavaikčioti Neries pakrante, pajusti harmoniją su gamta, o sielą pripildyti ramybės ir džiugesio.

Tai puiki vieta: pailsėti ir pasigydyti; sportuoti – krepšinio/rankinio/tinklinio salėje, uždaruose teniso kortuose, lauko krepšinio bei rankinio aikštelėse; sustiprinti jėgas treniruoklių salėje; paplaukioti gėlo vandens baseine su kaskadomis ir povandeniniu masažu bei pasikaitinti pirtyje; pajusti masažų ir kitų procedūrų kūnui teikiamą relaksaciją ir energingumą; organizuoti seminarus, konferencijas, įvairius renginius, banketus, pobūvius; pažaisti kroketą, pasivažinėti dviračiais ir kt.
 
Daugiau informacijos ir tikslių kainų bei datų teiraukitės mūsų konsultantų.

Baseinas centre "Atgaiva Tau"
Baseinas centre "Atgaiva Tau"
Gydymas centre "Atgaiva Tau" Jonavoje
Gydymas centre "Atgaiva Tau" Jonavoje
Dvivietis kambarys centre "Atgaiva Tau"
Dvivietis kambarys centre "Atgaiva Tau"
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.