SLIDINĖJIMAS
Čekija  »  Špindleruv Mlyn

Jei ketinate vykti į Čekiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Špindleruv Mlyn – kurortas, įsikūręs vaizdingame Krkonošės kalnų slėnyje ir garsėja ne tik slidinėjimo trasų skaičiumi ir ilgiu, puikia jų priežiūra, keltuvų skaičiumi ir pralaidumu, bet ir įvairiomis žiemos pramogomis. Špindleruv Mlyn yra įsikūręs netoli sienos su Lenkija. Iki Čekijos sostinės Prahos vos 150 km.

Šis kurortas nenusileidžia populiariausiems Europos kalnų kurortams. Čia pakanka įspūdingų kalnų slidinėjimo ir lygumų trasų, gausu aktyvaus poilsio galimybių, verda naktinis gyvenimas. Kurortą dėl prieinamų kainų ir aukšto serviso lygio ypač pamėgo vokiečiai. Jame įrengta 17 įvairaus sudėtingumo trasų, į kurias kelia 13 keltuvų. Čia rasite tris sudėtingiausias trasas, vingiuojančias nuo Šv. Petro viršukalnės (jos ilgis 1,5 km), nuo Medvedino viršukalnės ( ilgis - 2,1 km), aštuonias vidutinio sudėtingumo, kurių kiekvienos ilgis nuo 2 iki 4 km, ir šešias lengvas trasas, skirtas pradedantiesiems. Pakankamas keltuvų skaičius ir pralaidumas užtikrina, kad prie jų nesusidarys ilgos eilės. Kurortas gerai aprūpintas sniego patrankomis. Nemažai trasų sutemus apšviečiamos, todėl slidinėti galima kone 20 valandų per parą.

Dar vienas kurorto privalumas, kad jame įrengta nemažai ilgų ir įspūdingų trasų, kuriomis galima šliuožti lyguminėmis slidėmis. Jų ilgis - apie 80 km. Jomis keliaujant nuo vienos keteros prie kitos galima grožėtis įspūdinga apylinkių gamta. Kad neišklystumėt iš kelio, jos pažymėtos specialiais kuoliukais. Daug džiaugsmo ir smagumo suteikia speciali trasa, kuria galima leistis pripučiamomis padangomis.

Viena labiausiai turistų mėgiamų žiemos pramogų Krakonošėje - pasivažinėjimas arkliais kinkytomis rogutėmis po apylinkes. Kiekvieną savaitę kurorte vyksta įvairių žiemos sporto šakų varžybos, kuriose galima laimėti prizų. Apie tokius renginius informacija skelbiama visuose viešbučiuose ir pensionuose. Vakarais vidun kviečia jaukūs restoranai, užeigos, barai, iš ten sklindančios čekų liaudies muzikos melodijos. Juk tikrai malonu aptarti dienos įspūdžius smagioje kompanijoje prie puikaus čekiško alaus bokalo.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC ir ITIC: 20% nuolaida 1–7 dienų trukmės slidinėjimo pasams; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.