SLIDINĖJIMAS
Ukraina  »  Bukovel

Jei ketinate vykti į Ukrainą savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Bukovelio slidinėjimo kurortas Ukrainoje - vienas pirmųjų atitinkančių tarptautinius slidinėjimo kurortų standartus. Jis buvo atidarytas 2000 metais. Bukovelis yra Karpatų nacionalinio parko teritorijoje. Aukščiausia viršukalnė - Dovga (1372 m.), į ją galima pasikelti iki pat viršaus. Bukovelis yra antras pagal aukštį virš jūros lygio išsidėstęs kurortas Ukrainoje (pirmas - Dragobratas).

Netoli Bukovelio yra du aukšti kalnai - Siniak (1665 m.) ir Chomiak (1542 m.), kurie tarpusavyje sujungti slėniu. Dėl savo prieinamumo yra labai patrauklūs daugeliui aktyvaus poilsio mėgėjų. Bukovel kurorto keltuvai yra ant trijų kalnų – Bukovel (1139 m), Čiornaja Kliova (1241 m) ir Bulčinocha (1455 m).

Įrengtos sniego patrankos ir trasos apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl sniegas išlieka ilgiau nei kitose vietose. Bendras trasų ilgis apie 50 km. Bukovelyje yra 61 slidinėjimo trasa: 12 - pradedantiesiems, 41 - vidutinio sudėtingumo, ir 8 - profesionalams. Vaikams ir pradedantiesiems slidininkams įrengta slidinėjimo mokykla. Kartu su racionaliu ir efektyviu trasų paruošimu (sniego valymo mašinos, dirbtinio sniego sistemos) sniego danga čia yra puiki ir tokia išlieka nuo gruodžio iki balandžio pabaigos. Apšviestose trasose keltuvai veikia iki 23 val.

Poilsiautojų laukia kalnų įrangos nuomos punktai (kalnų slidės, lygumų slidės, snieglentės), slidinėjimo mokykla ir vaikų slidinėjimo mokykla.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Apgyvendinimas Bukovel miestelyje
Apgyvendinimas Bukovel miestelyje
Karpatų kalnai Bukovel
Karpatų kalnai Bukovel
Snieglentininkas Bukovel (Ukraina)
Snieglentininkas Bukovel (Ukraina)
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.