SLIDINĖJIMAS
Latvija  »  Jekaba Grava

Jei ketinate vykti į Latviją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Jekaba Grava slidinėjimo centre yra įrengtos kelios nusileidimo trasos, šlaitai ir nieglentininkų parkas. Trasą, esančią prie kavinės, ypač mėgsta šeimos su vaikais, nes ji nėra pernelyg stati, bet tuo pačiu metu leidžia mėgautis slidinėjimu ir patyrusiems slidinėtojams ar snieglentininkams. Šiame šlaite įrengti du inkaro tipo (T formos) keltuvai, kurių greitis - 2 m/s ir 2,5 m/s. Trasos aukštis yra 35 m, ilgis - 250 m.
 
Didysis kalnas - naujausia trasa, kuri yra už vaikų kalnelio – tai puikus pasirinkimas norintiems pajusti greitį. Šį patį stačiausią šlaitą yra pamėgę patyrę slidininkai ir snieglentininkai. Greitas ir patogus inkaro tipo (T formos) keltuvas, kurio greitis 3,5 m/s (Latvijos trasų keltuvų greičio vidurkis yra 2 m/s). Trasos aukštis - 45 m, ilgis - 200 m.
 
Vaikų kalnelis - nuožulnus šlaitas pirmųjų slidinėjimo ar važiavimo riedlente įgūdžių įgijimui. Šią trasą pamėgę ne tik mažieji lankytojai, bet ir visi, kurie pirmą kartą bando atsistoti ant slidžių ar riedlentes. Lankytojai šia trasa gali naudotis nemokamai. Keltuvas su virve, trasos aukštis - 16 m, ilgis - 160 m.
 
Snieglentininkų parkas įrengtas trasoje prie kavinės, jo ilgis - 200 m. Parke galima rasti kelis tramplinus ir rampas.
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC: kas antra valanda keltuvo bilietui ir inventoriaus nuomai – nemokama (pasiūlymas netaikomas dienos bilietui). Nuolaida galioja išeiginėmis bei švenčių dienomis; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.