SLIDINĖJIMAS
Latvija  »  Žagarkalns

Jei ketinate vykti į Latviją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Žagarkalns slidinėjimo centre yra 5 kalvos, pritaikytos skirtingai poilsiautojų auditorijai. Centre įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kavinė su stikline terasa, nuomos punktas. Visos trasos yra sujungtos, todėl bet kuriuo metu galima pereiti į kitą trasą.
 
Pradedančiųjų trasa yra 120 m ilgio, nesudėtinga, todėl puikiai tinka pradedantiesiems ir vaikams. Žagarkalns trasą sudaro du šiek tiek skirtingi nusileidimo šlaitai. Vienas šlaitas yra 220 m ilgio, kitas - 240 m. Abu vidutinio aukščio, šiek tiek besikeičiančio reljefo. Cirulkalns trasa yra 180 m ilgio ir tai yra stačiausia trasa šiame centre, o jos viršūnė yra pačiame viso slidinėjimo centro viduryje. Iš Cirulkalns galima tiesiai patekti į snieglenčių parką. Rogučių trasa yra 100 m ilgio. Šioje trasoje nesutiksite nei snieglentininkų, nei profesionalių slidininkų, todėl čia tikrai saugu vaikams.
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC ir ITIC: 10-20% nuolaida keltuvo bilietui ir inventoriaus nuomai; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.