SLIDINĖJIMAS
Norvegija  »  Geilo

Jei ketinate vykti į Norvegiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Geilo – vienas seniausių Norvegijos slidinėjimo kurortų, kuriame pirmieji keltuvai atidaryti 1954 m. Kurortas įsikūręs 988 m aukštyje, pietinėje šalies dalyje, tarp Oslo ir Bergeno. Labai gražus Geilo miestelis įsiterpęs vaizdingame slėnyje tarp dviejų slidinėjimo centrų. Geilo slidinėjimo trasos driekiasi abiejose Ustedalsfjordo pusėse. Kurorte yra apie 40 skirtingo sudėtingumo ir ilgio nusileidimo trasų. Be to, įrengtos dvi zonos snieglentininkams, veikia smagus sniego parkas, yra įvairių pramogų vaikams, tad Geilo yra tinkamas kurortas atvykstantiems su šeima. Apres ski gyvenimas Geilo kurorte prasideda gana anksti – nuo trečios valandos po pietų. Miestelyje yra keletas linksmų ir gyvybingų after-ski barų, restoranėlių.
 
Slidinėjimo sezonas trunka nuo lapkričio iki balandžio mėn. vidurio. Skandinaviškas klimatas palankus žiemos sportui, todėl stora sniego danga išsilaiko gana ilgai.

Slidinėjimo zona yra 800 – 1180 m aukštyje. Trasos pasiekiamos keltuvais iš skirtingų miestelio vietų. Geilo kurorte veikia apie 20 įvairių keltuvų, galinčių aptarnauti apie 25000 žmonių per valandą, tad eilių prie keltuvų beveik niekad nebūna. Geilo slidinėjimo regione yra 28 km įvairaus sudėtingumo trasų: 5 juodos (3 km), 15 raudonų (18 km), 9 mėlynos (4 km) ir 10 žalių (5 km).
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Geilo kurorte
Slidinėjimas Geilo kurorte
Slidinėjimas Geilo kurorte, Norvegijoje
Slidinėjimas Geilo kurorte, Norvegijoje
Slidinėjimas Norvegijoje, Geilo kurorte
Slidinėjimas Norvegijoje, Geilo kurorte
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.