SLIDINĖJIMAS
Norvegija  »  Hemsedal

Jei ketinate vykti į Norvegiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Hemsedal – antrasis pagal dydį, tačiau pirmasis pagal populiarumą Norvegijos slidinėjimo kurortas. Čia yra visko – svaiginančios kalnų viršūnės, sniego laukai, laisvasis slidinėjimas miške ir idealios, beveik ištisą parą apšviečiamos trasos.

Šis kurortas populiariausias tarp pažengusių slidininkų, tačiau jis skirtas ne tik profesionalams. Čia patogiai jaučiasi ir sportininkai, ir pradedantieji, ir pagyvenę žmonės, ir vaikai. Jiems atidarytas didžiausias šalyje sniego Vaikų parkas. 8 specialūs keltuvai ir 7 šlaitai su begale atrakcionų pavers slidinėjimą pačiu linksmiausiu žaidimu netgi patiems mažiausiems.
 
Kurorte dominuoja Totten (1497 m), netoliese iškilęs Tinden (1444 m), o kaimynystėje ištįsusi Rogjin (1370 m) kalno ketera. Visos aukštikalnės tarpusavyje susietos keltuvų tinklu – taigi slidinėjimo dienos metu peizažas gali kisti neįtikėtinu greičiu.

Iš viso Hemsedal kurorte yra 22 keltuvai ir 48 trasos, kurių bendras ilgis yra 48 km. Pats ilgiausias nusileidimas siekia 6 km.
 
Slidinėjimo sezonas trunka nuo lapkričio mėn. ir baigiasi gegužės mėn.
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Norvegijoje, Hemsedal
Slidinėjimas Norvegijoje, Hemsedal
Žiemos pramogos Hemsedal, Norvegijoje
Žiemos pramogos Hemsedal, Norvegijoje
Slidinėjimo kurortas Hemsedal
Slidinėjimo kurortas Hemsedal
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.