SLIDINĖJIMAS
Patarimai ir informacija slidinėtojams  »  KAS YRA "SKIPASS"?

KAS YRA SKIPASS?


Dažno slidininko kalboje vartojamas žodis "skipass" reiškia keltuvų abonementą. Paprastai "skipass" į turizmo agentūrų minimas kainas neįskaičiuotas, tad jei susiruošėte slidinėti, nepamirškite prie jus suviliojusios kelionės kainos papildomai pridėti dar apie 150-200 eurų. Skirtinguose kurortuose "skipass" skirtingai kainuoja. Be to, jo kaina priklauso nuo to, kiek trasų yra viename ar kitame slidinėjimo centre.

"Skipass" galima nusipirkti bet kokiam terminui: nuo 2,5 valandų iki keliolikos, o kam reikia, ir dar daugiau dienų. Jei jūsų pasirinktame kurorte yra nedaug trasų, slidinėjimą galima paįvairinti slidinėjant ne tik savame, bet ir gretimame kurorte. Tokiu atveju labiausiai apsimoka nusipirkti du abonementus - 3-4 dienoms viename kurorte ir tokiam pat laikotarpiui kitame.

Pirkdami "skipass" atkreipkite dėmesį ir į tai, jog skirtingo amžiaus slidininkams keltuvų abonementai kainuoja skirtingai. Pavyzdžiui, suaugusieji už keltuvų abonementą beveik visuose kurortuose bent keliais eurais mokės daugiau, nei vaikai ar senjorai (60 metų ir vyresni slidininkai). Keliaujantiems šeimomis siūloma nepražiopsoti specialių pasiūlymų. Mažiau "skipass" kainuoja ir tiems, kurie ant slidžių stojasi pirmą kartą ir kurie dar nėra pasiryžę išbandyti visų iki vienos kurorto trasų.

"Skipass" kaina priklauso ir nuo to, kelioms dienoms jūs atvažiavote: kuo daugiau dienų jūs slidinėsite, tuo keltuvų abonementas jums kainuos pigiau (vienai dienai).

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.