SLIDINĖJIMAS
Patarimai ir informacija slidinėtojams  »  SAUGUS SLIDINĖJIMAS

SAUGUS SLIDINĖJIMAS


Kaip teisingai elgtis slidinėjant?

Kaip ir bet kokia kita sporto šaka, slidinėjimas gali būti pavojingas, tad niekada slidinėdami nesielkite taip, kad linksma diena netikėtai virstų tragedija. Štai Jums keletas patarimų, kuriuos įsidėmėjus ir jūsų, ir kitų slidininkų atostogos taps saugesnėmis:

1. Pagarba. Niekada nerizikuokite nei savo, nei kitų slidininkų saugumu.

2. Kontrolė. Jūsų greitis turi priklausyti nuo jūsų meistriškumo bei oro sąlygų.

3. Kryptis. Jei pradedate nusileidinėti nuo kalno, būkite budrūs, kad nesusidurtumėte su tais, kurie čiuožia žemiau jūsų.
 
4. Lenkimas. Per viršų ar apačią, iš kairės ar dešinės - nėra jokių griežtų taisyklių, kaip lenkti kitus slidininkus. Yra vienintelė sąlyga - lenkiant privalote išlaikyti saugų atstumą ir nesukurti pavojingų situacijų.

5. Kirtimas. Kai leidžiatės su slidėmis arba kertate treniruočių lauką, įsitikinkite, kad nesutrukdysite kitiems slidininkams.

6. Stabdymas. Venkite stabdyti slidinėjimo trasose arba tose vietose, kuriose yra prastas matomumas.

7. Pėsčiomis. Jei leidžiatės ar kylate į kalną pėsčiomis, darykite tai trasos pakraščiu. Venkite vaikščioti pėsčiomis, kai yra prastas matomumas.

8. Signalai. Kiekvienas slidininkas turi gerbti kitų rodomus signalus.

9. Nelaimingas atsitikimas. Visada padėkite, jei ką nors ištiko nelaimė.

10. Tapatybės nustatymas. Jei patekote į nelaimę arba esate nelaimės liudininkas, pasakykite, kas ir iš kur esate.


© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.