SLIDINĖJIMAS
Andora  »  Andorra la Vella

Jei ketinate vykti į Andorą savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Andorra la Vella įsikūrusi šalies centre, nuostabiame tarpeklyje. Tai aukščiausiai kalnuose esanti Europos valstybių sostinė (1055 m virš jūros lygio). Escaldes miestas yra jos tęsinys. Nors žemėlapyje šie miestai pažymėti dviem atskirais taškais, bet jų niekas neišskiria. Abu miestai yra šalies prekybinis ir kultūrinis centras. Šalia viešbučių, šiuolaikiškų prekybos kompleksų, ištaigingų parduotuvių, supermodernių bankų pastatų, jaukių restoranėlių didingų viršukalnių papėdėje puikuojasi ir senovinės šventovės bei vilos. Andoros vizitine kortele tapo ir Escaldes vandens pramogų kompleksas Caldea, suteikiantis daugybę naujų įspūdžių jo lankytojams.

Andorra la Vella labiausiai tiks tiems turistams, kurie nori aplankyti visus Andoros kurortus bei jų trasas. Tolimiausią miestelį, nutolusį per 30 km, lengvai galima pasiekti autobusu, o iki Encamp'o miestelyje (apie 6 km nuo Andorra la Vella) esančio Funitelo keltuvo, nukeliančio slidininkus į slidinėjimo zoną Pas de la Casa – Grau Roig, autobusu važiuojama 15 min.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Andorra la Vella, Andora
Slidinėjimas Andorra la Vella, Andora
Andorra la Vella slidinėjimo kurortas
Andorra la Vella slidinėjimo kurortas
Slidinėjimas Andorra la Vella kurorte, Andora
Slidinėjimas Andorra la Vella kurorte, Andora
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.