SLIDINĖJIMAS
Andora  »  Pal-Arinsal

Jei ketinate vykti į Andorą savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Arinsal - tai gražus, jaunatviška atmosfera dvelkiantis bei gana aktyvų ir gyvybingą vakarinį gyvenimą siūlantis kalnų slidinėjimo kurortas, įsikūręs la Masana regione, tik 9 km nuo Andorra la Vellos. Pastaraisiais metais miestelio kurortinės galimybės buvo itin gerinamos, todėl šiuo metu jis savo svečiams gali pasiūlyti daugiau nei 60 km įvairaus sudėtingumo trasų, puikiai sutvarkytą turizmo infrastruktūrą: daug įvairių restoranų, barų, kavinių, disko klubų, viešbučių bei apartamentų, kuriuose teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos.
 
Arinsalio slidinėjimo zonoje yra nemažai trasų, skirtų besimokantiems slidinėti, todėl šis kurortas turėtų būti itin patrauklus pradedantiesiems slidininkams, kuriems į pagalbą ateis profesionalūs, angliškai kalbantys slidinėjimo instruktoriai. O tiems, kurie norės savo sugebėjimus išbandyti sudėtingesniuose trasų ruožuose, siūloma šalia esančio slidinėjimo kurorto Pal trasų arena. Šių dviejų kurortinių miestelių slidinėjimo arenos yra sujungtos ir sudaro vieną Pal – Arinsalio slidinėjimo regioną. Kurortas taip pat turėtų patikti ir turistams, keliaujantiems su vaikais – jiems skirtos auklių, darželių bei slidinėjimo mokyklų, specialiai pritaikytų vaikams, paslaugos. Miestelyje yra trasų ir snieglenčių sporto mėgėjams, yra galimybė rengti varžybas, čiuožinėti rogutėmis, pasivažinėti šunų kinkiniais bei paskraidyti helikopteriu.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Arinsal kurorte
Slidinėjimas Arinsal kurorte
Slidinėjimas Arinsal kalnų kurorte, Andora
Slidinėjimas Arinsal kalnų kurorte, Andora
Arinsal slidinėjimo kurortas
Arinsal slidinėjimo kurortas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.