SLIDINĖJIMAS
Bulgarija  »  Bansko

Jei ketinate vykti į Bulgariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Kurortas Bansko yra pietvakarių Bulgarijoje, Pirino kalnų papėdėje, 160 km nuo Bulgarijos sostinės Sofijos ir 160 km iki Plovdivo miesto. Čia labai geros sąlygos slidinėjimui, alpiniai kalnai, geras klimatas, gausingi krituliai ir dviejų metrų sniego danga.

Bansko kurorte ilgiausias slidinėjimo sezonas Bulgarijoje kuris tęsiasi nuo gruodžio iki gegužės mėn.. Trasos skirtos visų kategorijų slidininkams. Slidinėjimo mokykla siūlo aukštos klasės mokymą .Pamokos vedamos vaikams nuo 6 metų.

Bansko – ne tik kurortas, kartu tai senovinis žavingas miestelis su savo istorija, tradicijomis, kultūra, kuriame išsaugota ekologijos ir floros pusiausvyra. Istorinis Bansko kurorto centras – tai gyvas Bulgarijos Renesanso epochos architektūros muziejus. Šiandieną Bansko kurortas nenusileidžia pasaulio alpiniams kurortams.

Nacionalinio parko „Pirin“ ir vaizdingų kampelių įvairovė, su prašmatniais naujais viešbučiais ir šiuolaikine trasų bei keltuvų sistema išties žavi, paverčia mažą Bansko miestelį prestižiniu slidinėjimo Europos kurortu.

Bansko kurorte daug nedidelių privačių šeimyninių viešbučių. Jų šeimininkai garantuoja savo svečiams individualų aptarnavimą, puikią vietos virtuvę, malonų bei šiltą bendravimą.

Tokie viešbučiai, kaip Tane, Glazne, Bulgarija, Pirin, Bansko ir Stražite įgyvendina net pačių reikliausių turistų lūkesčius. Čia Jums garantuotas puikus aptarnavimas, transportas iki slidinėjimo trasų ir atgal, galimybė paskanauti vietinių patiekalų, taip pat malonios vakarinės pramogos.
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Bansko kurortas
Bansko kurortas
Slidinėjimas Bansko kurorte, Bulgarija
Slidinėjimas Bansko kurorte, Bulgarija
Slidinėjimo kurortas Bansko
Slidinėjimo kurortas Bansko
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.