SLIDINĖJIMAS
Bulgarija  »  Pamporovo

Jei ketinate vykti į Bulgariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Pamporovo – piečiausias slidinėjimo kurortas Europoje ir labiausiai saulėtas iš visų Bulgarijoje esančių slidinėjimo kurortų. Jis džiugina savo svečius gausiu sniegu, prisotintu pušynų kvapu švelniu kalnų oru. Tvirta sniego danga siekia 1,5m.

Tai yra ideali vieta šeimos poilsiui, tiems, kurie tik pradeda slidinėti, ir tiems, kas atvažiuoja čia tik pailsėti. Sukurtos puikios sąlygos ir pradedantiesiems slidininkams, ir patyrusiems sportininkams. Yra ir slalomo trasos.

Pamporovo garsėja autoritetingiausia Europoje slidinėjimo ir snieglenčių sporto mokykla. Čia Jums pasiūlys kalnų slidinėjimo ir snieglenčių kursus. Mokymo trukmė nuo 6 iki 13 dienų. Kursai tęsiasi po 4 valandas per dieną. Slidinėjimo mokykloje yra ir vaikų darželis skirtas vaikams nuo 5 iki 8 metų.

Šiuolaikinė keltuvų infrastruktūra garantuoja greitą ir lengvą kelią iki trasų. Slidžių saugojimo kambariai kurie patogiai išdėstyti šalia keltuvų, skirti daugiau nei 2000 komplektų slidžių, snieglenčių bei jų įrangos saugojimui.

Kurortas siūlo apgyvendinimą 2-5 žvaigždučių viešbučiuose, o taip pat puikias galimybes laisvalaikiui praleisti: boulingas, biliardas, baseinai, saunos.

Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Pamporovo slidinėjimo kurortas
Pamporovo slidinėjimo kurortas
Pamporovo apylinkės, Bulgarija
Pamporovo apylinkės, Bulgarija
Slidinėjimas Pamporovo kurorte
Slidinėjimas Pamporovo kurorte
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.