SLIDINĖJIMAS
Bulgarija  »  Borovets

Jei ketinate vykti į Bulgariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Borovets – didelis žymus Bulgarijos žiemos kurortas, 73 km nuo Bulgarijos sostinės Sofijos bei 126 km nuo Plovdivo miesto. Kurortas yra nuostabiame pušyne šiauriniuose Rilos kalnų šlaituose, auščiausios Balkanų pusiasalyje viršūnės „Musala“ (2925 m ) papėdėje. Borovets – vienas iš geriausių slidinėjimo kurortų Bulgarijoje, kur 1981 ir 1984 m . buvo rengiamos pasaulio kalnų slidinėjimo sporto pirmenybės, o 1983 m . – pasaulio biatlono čempionatas. Kurortas garsėja savo unikaliu bei švelniu klimatu. Temperatūra sausio mėnesį ne žemesnė kaip -5 *C. Oras prisotintas spygliuočių miško ozonu. Sniego danga žiemą viršija 1,5 m .

Slidinėjimo trasos Borovets kurorte yra trijose zonose. Pirmoji trasa, einanti per Sitniakovo ir Martinovy slėnius, turi nusileidimą, kurio bendras ilgis sudaro 19 km mėlyno, raudono ir juodo „ slidininkų malonumo“. Antroji trasa, Jastrebec, skirta patyrusiems slidininkams. Trečioji, Markudžika, tęsiasi nuo 2550 m žymos iki 2145 m . Čia daugiausia sniego, nusileidimas – patyrusiems slidininkams. Tai universalus kurortas. Yra trasų pradedantiesiems, patyrusiems ir profesionaliems slidininkams, o taip pat atskiros trasos snieglenčių sportui – pradedantiesiems ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. Kurorte yra viskas, kas reikalinga slidinėjimui: slidžių saugojimo kambariai, slidinėjimo mokyklos ir vaikų darželiai.

Mokymas vyksta grupėje arba individualiai po 4 valandas per dieną. Mokymo trukmė 6, 9 arba 13 dienų. Snieglentininkų mokymas vyksta po 2 valandas per dieną. Mažieji kurorto svečiai irgi neliūdės. Mažylius nuo vienerių iki penkerių metų linksmina patyrę animatoriai viešbutyje „Rila“. Vyresniųjų (nuo 5 iki 7 metų), viešbučiuose Samokov ir Rila, laukia vaikų slidinėjimo mokyklos. Ten jaunuosius slidininkus apmoko slidinėjimo pagrindų.

Taip pat kurorte daugybė restoranų, jaukių kavinių ir, žinoma, organizuojami slidininkų karnavalai. Būtent Borovets kurortas – vadinamas slidininkų rojumi!
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Borovets kurorte
Slidinėjimas Borovets kurorte
Slidinėjimas Borovets, Bulgarija
Slidinėjimas Borovets, Bulgarija
Borovets slidinėjimo kurortas Bulgarijoje
Borovets slidinėjimo kurortas Bulgarijoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.