SLIDINĖJIMAS
Švedija  »  Are

Jei ketinate vykti į Švediją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Are - didžiausias slidinejimo kurortas Šiaurės Europoje, esantis 630 km į Šiaurę nuo Stokholmo. Slidinėjimo sezonas Are prasideda lapkritį ir tęsiasi iki gegužės. Are labiau pritaikytas pradedantiesiems, kiek pramokusiems ir šeimoms, nes čia vyrauja žalios ir mėlynos trasos. Šis kurortas jungia keturias slidinejimo zonas: Duved, Tegeljall, Are Village, Are Bjornen. Gerai sutvarkytos ski autobusų sistemos dėka lengvai keliausite iš vieno miestelio į kitą. Slidinėjimo centras turi 100 km trasų, kurios tiks ir pradedančiam, ir įgudusiam slidininkui. Ilgiausia trasa - 6,5 km.

Kurorte galima pasivažinėti sniegomobiliais, šunų kinkiniais, išsimaudyti vandens parke, o kiekvieną vakarą mėgautis naktiniu slidinėjimu. Naktinis gyvenimas Are telkiasi ties viešbučių barais ir restoranais. Čia veikia daugybė naktinių klubų, miesteluose populiarus „apre ski“, kai po slidinėjimo atostogautojai susirenka pasilinksminti į barus. Savaitgaliais kurortas dar labiau atgyja, nes dauguma barų ir naktinių klubų galima linksmintis su populiariausiomis Švedijos muzikos grupėmis.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.