SLIDINĖJIMAS
Švedija  »  Vemdalen

Jei ketinate vykti į Švediją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Vemdalen kurortas suteiks malonų poilsį ir nepriekaištingas slidinėjimo sąlygas. Galėsite mėgautis puikiomis atostogomis kalnuose, o viskas, ko galės prireikti, bus pasiekiama ranka. Tai ideali vieta pradedantiesiems slidininkams ir atostogaujantiems su šeimomis. Trasos plačios, todėl mokytis slidinėti galima niekam netrukdant. Tačiau reikia atskreipti dėmesį, kad profesionaliems slidininkams trasos gali pasirodyti šiek tiek per paprastos ir lengvos.
 
Regioną sudaro trys zonos - Björnrike, Vemdalsskalet ir Klövsjö/Storhogna. Iš viso galima rinktis iš 51 skirtingo ir savito šlaito. Patogu tai, kad tas pats slidinėjimo pasas galioja visose trijose zonose.
 
Björnrike slidinėjimo trasos pasiekiamos labai paprastai ir patogiai, jos įrengtos visai šalia apgyvendinimo, taip pat arti yra ir prekybos centrai, restoranai, barai bei kitos pasilinksminimų vietos, slidžių nuomos punktai ir slidžių parduotuvių. Šio kurorto populiarumas tarp atvykstančių slidinėti šeimomis nestebina, nes visos pramogos ir paslaugos pritaikytos bet kokio amžiaus ir pomėgių keliautojams.
 
Vemdalsskalet labiausiai tinka tiems, kurie nori jaukumo ir komforto. Visai šalia apgyvendinimo yra prekybos centras, kuriame galima rasti slidinėjimo reikmenų nuomos punktą ir daugybę kitų paslaugų tiekėjų. Ten pat įsikūrę ir restoranai bei barai.
 
Storhogna išsiskiria tuo, kad čia galima mėgautis tiek lauko, tiek vidaus pramogomis - be slidinėjimo siūloma apsilankyti SPA, jogos ar aerobikos centruose.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.