SLIDINĖJIMAS
Švedija  »  Salen

Jei ketinate vykti į Švediją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Salen kurorte galėsite nuskrieti keliomis lygiagrečiomis trasomis, susipažinti su šimtais medžių trolių, paslidinėti keturiose zonose per vieną dieną, pagerinti savo įgūdžius 21 žalioje trasoje, pasilinksminti viename geriausių pramogų parkų Švedijoje ir paskanauti vaflių, pagamintų pagal tradicinį receptą, nekeistą nuo 1930 m.
 
Salen slidinėjimo kurortą sudaro keturios zonos: Lindvallen, Högfjället, Tandådalen ir Hundfjället. Džiugina tai, kad tas pats slidinėjimo pasas galioja visose keturiose zonose. Įsigijus slidinėjimo pasą, specialiu autobusu galima keliauti iš vienos zonos į kitą taip pat nemokamai.
 
Lindvallen yra puiki viena atvykusiems slidinėti su šeima. Šis kurortas pasižymi modernia įranga, pabrėžtinai draugišku aptarnavimu ir visais patogumais. Čia Jus ir Jūsų artimuosius išskėstomis rankomis pasitiks Senis Besmegenis, aptarnaujantis personalas ir puikios trasos.
 
Högfjället kurorte galima rasti visus klasikinių atostogų kalnuose elementus. Nedidelis ir jaukus regionas puikiai tinks šeimoms ir tiems, kuriems norisi tiesiog "atsijungti" ir pailsėti. Dėl vaikų galite būti ramūs - šioje vietoje jiems taip pat bus ką veikti.
 
Tandådalen - Salen širdis, kur rasite įvairiausių nusileidimo trasų, aktyvų socialinį gyvenimą su šeima ir draugais bei dienas, kupinas įvairios veiklos ir užsiėmimų.
 
Hundfjället garsėja kaip slidinėjimo rojus tiek mažiems, tiek dideliems. Po slidinėjimo nuostabiomis trasomis galėsite vakarus leisti jaukiuose kotedžuose.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.