SLIDINĖJIMAS
Slovakija  »  Jasna

Jei ketinate vykti į Slovakiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Jasnos kurortas yra šiauriniame Chopoko kalno (2024 m) šlaite. Jasna – vienas geriausių slidinėjimo kurortų Rytų Europoje, įsikūręs Žemųjų Tatrų nacionaliniame parke. Čia kasmet vyksta ne tik įvairaus lygio tarptautinės kalnų slidinėjimo varžybos, bet ir Europos Taurės etapai.
 
Veikia 18 trasų, kurių bendras ilgis - 57 km. Iš jų 6 trasos yra mėlynos, 7 - raudonos, 5 - juodos. Iš viso veikia 22 keltuvai. Dvi 1,5 km ilgio trasos paruoštos naktiniam slidinėjimui. Slidinėti galima 950-2024 m aukštyje. Beveik visose trasose yra įrengtos dirbtinio sniego patrankos, kurios slidinėjimo sezoną pratęsia nuo gruodžio iki balandžio mėnesio.
 
Po slidinėjimo siūloma pailsėti maudantis atviruose ir uždaruose mineralinio vandens baseinuose, pramogaujant vandens pramogų parke, važinėjant šunų kinkiniais, skraidant parasparniais, čiuožinėjant pačiūžomis ar linksminantis diskotekose, kavinėse, restoranuose.
 
Jasnos kurorte yra du nacionaliniai restoranai – "Koliba" ir "Tarzanija".
 
NAUJIENA! Nuo šiol Šiaurės ir Pietų "Chopok" šlaitai pilnai susijungė ir pasipildė dar modernesniais keltuvais, nemokama važiavimo zona pietinėje "Chopok" kalno pusėje, vaikų žiemos zona, naujais restoranais ir barais.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ir Europos jaunimo kortele: 20% nuolaida slidinėjimo pasams; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.