SLIDINĖJIMAS
Slovakija  »  Smokovec

Jei ketinate vykti į Slovakiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Stary Smokovec – seniausias Tatrų kurortas, išsaugojęs savo bruožus nuo XIX a. Šį kurortą labiau mėgsta pradedantys slidininkai, nes čia yra lengvo ir vidutinio sudėtingumo trasos.
 
Administracinis Aukštųjų Tatrų centras, seniausias kurortas Slovakijoje. Nepakartojamą įspūdį daro jaukūs kalnų pensionai ir viešbučiai, pastatyti klasikiniu tik Tatrams būdingu stiliumi.
 
Vienas populiariausių kalnų slidinėjimo centrų – "Hrebienok" - įsikūręs ant pietinio Slavkovo kalno šlaito. Jame yra 6 keltuvai, kurie gali pakelti iki 3740 žmonių per valandą. Ilgiausia trasa yra 3 km. Šiame centre yra lengvo ir vidutinio sudėtingumo trasos, tačiau yra ir trasų, skirtų patyrusiems slidininkams. Čia yra ir vienintelė Tatruose apšviesta rogučių trasa (ilgis – 2,5 km), tad joje galima čiuožinėti iki vėlyvo vakaro.
 
Stary Smokovec yra balneologinis kurortas, kur gydomi kvėpavimo takų susirgimai.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su Europos jaunimo kortele: 20% nuolaida slidinėjimo pasams; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.