SLIDINĖJIMAS
Slovakija  »  Stara Lesna

Jei ketinate vykti į Slovakiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Stara Lesna miestelis yra įsikūręs Aukštųjų Tatrų papėdėje nuo XIII amžiaus. Vertingiausia vietinė įžymybė yra autentiška anktyvosios gotikos Romos katalikų bažnyčia su vėliau pristatyta renesanso stiliaus varpine. Kita miestelio bažnyčia yra evangelikų, pastatyta 1821 m. klasicistiniu stiliumi.

Dėl patogios geografinės padėties, Stara Lesna kurortas yra mėgstama turistų vieta. Tiek pačiame miestelyje, tiek jo apylinkėse poilsiautojai gali rinktis poilsį pagal savo poreikius. Jiems siūlomi keli viešbučiai, pramogų centrai, pensionai, kotedžai, nakvynės namai visai šeimai su įvairiomis paslaugomis, sporto inventoriumi bei pramogomis. Kurorte taip pat galima rasti du baseinus, teniso kortų, saunų, fitneso centrų, soliariumų.

Poilsiautojai gali leistis į pažintines keliones po Aukštuosius Tatrus ir Nacionalinį parką "Slovakijos Rojus", aplankyti istorinius paminklus – Spišo pilį (didžiausią Vidurio Europos pilį), St. James bažnyčią Levočoje, turinčią didžiausią Europoje – net 18 m aukščio - medinį gotikos stiliaus altorių, Master Paul muziejų, Kežmaroko medinę bažnyčią ir renesansinę pilį, Belianskos urvus, Tatrų Nacionalinio parko muziejų Tatranska Lomnica apylinkėse. Taip pat galima rinktis turistų pamėgtą 7 km kelionę plaustu Dunojaus upe. Be to, poilsis ir pramogos pritaikytos visai šeimai – yra specialūs terminiai baseinai vaikams.
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.