SLIDINĖJIMAS
Slovakija  »  Štrbske Pleso

Jei ketinate vykti į Slovakiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Štrbske Pleso – tai geriausias ir aukščiausiai iš visų čia esančių slidinėjimo centrų įrengtas kurortas (1355 m aukštyje). Dėl to yra geros slidinėjimo sąlygos ir ilgiausias slidinėjimo sezonas. Čia vyksta Europos slidinėjimo ir šuolių nuo tramplino čempionato etapai.
 
Štrbske Pleso slidinėjimo kompleksą sudaro: 2 tramplinai (70 ir 90 m aukščio), 6 keltuvai aptarnauja 6 trasas, iš kurių 2 lengvos, 4 vidutinio sudėtingumo. Iš viso trasų ilgis - 4,5 km. Aukščiausia trasų vieta - 1850 m virš jūros lygio, trasų aukščių skirtumas – 490 m. Įrengtos sniego patrankos ir apšviesta trasa naktiniam slidinėjimui.
Unikalus Štrbske Pleso mikroklimatas pasižymi gydomosiomis savybėmis. Kurorte yra keletas sanatorijų, kuriose gydomi kvėpavimo takų susirgimai.
 
Slidinėjimo sezonas trunka nuo gruodžio iki kovo mėn. pabaigos.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.