SLIDINĖJIMAS
Slovakija  »  Tatranska Lomnica

Jei ketinate vykti į Slovakiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Tatranska Lomnica įsikūrusi rytinėje Aukštųjų Tatrų dalyje. Restoranai, parduotuvės, bankai, stotys, parkai, teniso kortai, ledo aikštė, atrakcionai, Tatrų draustinio muziejus.
 
Pradedantiesiems ir vidutiniams slidininkams siūlomas "Jamy" regionas, kuriame yra 2 keltuvai. Šiame regione esančiose trasose yra įrengtos "sniego patrankos" ir apšvietimas. Vienas populiariausių – Skalnate Pleso (1750 m) regionas. Iš kurorto į 1772 m aukštį kelia greitasis keturvietis keltuvas. Patyrę slidininkai gali pakilti į Lomnicky Sedlo 2196 m, kur prasideda sudėtingos trasos. Nuo Lomnicky Sedlo iki Taranskos Lomnicos tęsiasi ilgiausia slidinėjimo trasa Slovakijoje – 6060 m , jos aukščių skirtumas – 1293 m. Veikia 10 keltuvų, įrengtos 7 trasos: 2 lengvos, 3 vidutinio sudėtingumo, 2 sudėtingos. Bendras trasų ilgis - 16 km .
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su Europos jaunimo kortele: 20% nuolaida slidinėjimo pasams; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.