SLIDINĖJIMAS
Šveicarija  »  Adelboden

Jei ketinate vykti į Šveicariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Kiekvienais metais iškrintantis sniegas Adelboden paverčia nuostabiu žiemos kurortu - čia vyksta įvairūs sporto renginiai, tarp kurių ir tradicinė FIS Slidinėjimo pasaulio taurė.
 
Tiesūs keliai, pasivaikščiojimo takai ir nusileidimo trasos kviečia Jus atrasti žiemą Alpėse, o daugybė nakvynės namų su įvairiomis paslaugomis ir pramogomis - pailsėti smagioje kompanijoje.
 
Regione veikia 72 įvairaus transporto įrenginiai, aptarnaujantys daugiau nei 210 km ilgio slidinėjimo trasų tinklą. Adelbaden laikomas vienu didžiausiu ir gražiausiu slidinėjimo centru Šveicarijos Alpėse. Tai rojus, kuriame kiekvienas žiemos sporto entuziastas ras sau tinkamas sąlygas.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.